Українська співачка, учасниця гумористичного проекту "Жіночий Квартал" Віра Кекелія розмістила свої фотографії в соціальній мережі, на яких показала свою нову зачіску.

Відповідні кадри Віра Кекелія опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Учасниця "Жіночого кварталу" показалась в ніжному і жіночному образі з незвичайною зачіскою. Вона елегантно оголила свої плечі, позуючи для об'єктива камер. Але потрібно відзначити і те, що на кадрі ледве помітно шматочок червоного плаття. Крім цього, в очі кидається красива сережка, яка відмінно підходить під образ співачки.

Дані кадри вона опублікувала в двох образах: один – оригінал, другий – в чорно-білих тонах.

Віра жартує на той привід, що її зачіска схожа на зачіску головного героя в комедійному фільмі "Ейсвентура".

"1 або 2? Це могла б бути реклама шампуню або нова зачіска Ейс Вентури ;)", - прокоментувала свій пост Віра Кекелія.

Підписники української зірки "Жіночий квартал" давно вже спостерігають за її творчістю і не упускають можливості залишати відгуки на кожній публікації.

"Нова модель для Врубеля)", " дівчатка починають забувати, що таке ніжність... Віра нагадує про це) (😍", "подобається дуже маладець", " Марті потрібна фотовиставка її робіт!!! 👏 👏 👏 👏 ❤ ️ це дуже красиво!!!", - прокоментували фанати творчості Віри Кекелии.

Коментарі до посту Віри Кекелії в Instagram
Коментарі до посту Віри Кекелії в Instagram

Коментарі до посту Віри Кекелії в Instagram
Коментарі до посту Віри Кекелії в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Віра Кекелія показала своїй публіці новий образ.

Як раніше повідомляв портал "Українці", головна учасниця і ведуча "жіночого кварталу" Олена Кравець повідомила українцям про те, що вона має намір розлучитися зі своїм чоловіком.