Відомий телеведучий і відомий мандрівник Дмитро Комаров написав зворушливе привітання для своїх брата і сестри - Ангеліни і Миколи.

Відповідний пост Дмитро Комаров розмістив у соціальній мережі Фейсбук.

Дмитро Комаров з дружиною
Дмитро Комаров з дружиною

"Як і будь-яка дитина, в дитинстві я обожнював подарунки. І просив їх. У якийсь момент я почав наполегливо просити маму і тата "блатика і сетличку" ("Р" Я до роботи з логопедом не вимовляв). Я робив це по-дитячому щиро, тому що бачив, як грають і дружать інші хлопчики і дівчатка з братами і сестрами. І не сумнівався, що можна отримати відразу обох. Коли мені виповнилося 6, моя мрія збулася. Мама народила. Спочатку сестричку. Через 10 хвилин - братика", - згадує Дмитро Комаров.

Також телеведучий уточнив, що це був сюрприз для всіх, включаючи маму і лікарів, тому що УЗД в радянській клініці в 1989 показало одну дитину.

"Як зараз пам'ятаю 17 листопада 1989 року. Була пізня ніч. Приїхала бабуся по маминій лінії-Ангеліна. Задзвонив домашній телефон. Потім тато підійшов до бабусі і сказав: "Ангеліна Михайлівна, вітаю, у вас народилася внучка". Бабуся вимовляла щось захоплене. ТАТО, витримавши невелику паузу, спокійно сказав:" А ще у вас народився онук", - пише Дмитро Комаров.

Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко
Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко

Мандрівник дуже чекав своїх брата і сестру з пологового будинку і відразу був трохи розчарований - він хотів відразу дорослих брата і сестричку, а не таких маленьких.

"Брата і сестру назвали на честь бабусі і дідуся. Ангеліна і Микола. Я ще в 6 років навчився їх сповивати, мити, заколисувати, гуляти з 2 колясками відразу (подвійна не входила в ліфт). А коли всі ми стали дорослими, я нарешті усвідомив ступінь нескінченного щастя і подяки батькам за "подаруночок". Сьогодні Ліна і Коля - не тільки мої брат і сестра, а реально мої найкращі друзі. Ми абсолютно Відверті один з одним, допомагаємо і підтримуємо в будь-яких питаннях. У кожного з нас своя сім'я, але між нами безмірний рівень любові, поваги, довіри і взаємопритягнення", - ділиться Дмитро Комаров.

Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко
Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко

Телеведучий уточнив, що цей пост присвячений дню народження дуже близьких йому людей.

"Я десь дуже далеко. Але ми завжди разом, навіть на відстані. Спасибі за "подарунок", дорогі батьки. Друзі, не "губіться" з братами і сестрами. Не важливо, живете ви в одному місті або різних, як сильно зайняті. Особисто я готовий скасувати все що завгодно по роботі, тільки не зустріч з братом і сестрою", - закінчив зворушливе привітання Дмитро Комаров.