Стало відомо, що насправді пов'язує співачку і лідера Rammstein, якого вважають батьком її дочки.

У шоу-бізнесі активно ходять чутки про роман Світлани Лободи з Тіллем Ліндеманном. Кажуть, що свою молодшу дочку Тільду артистка народила саме від лідера групи Rammstein. Сама співачка це ніяк не коментує, надаючи своїм шанувальникам гадати, хто ж є справжнім батьком дитини Лободи.

Світлана Лобода
Світлана Лобода

Своєю думкою з цього приводу в інтерв'ю програмі "Українські сенсації" на YouTube-каналі "Гроші" поділився колишній організатор концертів і гастрольних турів Лободи – Стас Пшеницин. До речі, чоловік розповів і про ворожнечу Світлани зі співачкою Ані Лорак.

За словами Пшеніцина, українська співачка Світлана Лобода, увійшовши на російський ринок, була вороже налаштована до своєї землячки Ані Лорак і всіляко намагалася її обійти.

- Я запам'ятав один момент. Вручення однієї дуже престижної музичної премії в Росії. У номінації Кращої співачки оголошені Лорак і Лобода, – говорить Стас. - Йде прямий ефір, я сиджу його дивлюся і листуюся про щось з Нателлою (Нателла Крапівіна-продюсер Світлани Лободи).

Оголошують: "Найкраща співачка року-Лобода!" І мені Нателла відправляє повідомлення: "Бачив, яка рожа була у Лорак?!"

Стас стверджує, що Лобода дійсно багато в чому обійшла Лорак, і гонорар Світлани за корпоратив зараз вдвічі перевищує суму, яку отримує Ані. Але при цьому, на його думку, Лобода поступається своїй конкурентці в таланті.

Світлана Лобода
Світлана Лобода

- Лорак-вокалістка, - продовжує Пшеницин. - Свєта-співачка з середніми вокальними даними, яка не в змозі відпрацювати весь концерт в живу... вона працює концерт з використанням живого звуку, Дабл-треку (тобто голос прописаний, він приглушений, а вона співає поверх) і плюсової фонограми (буквально дві пісні в концерті, коли їй потрібно відпочити).

Пшеницин не працює з Лободою вже три роки. Але він вважає, що роман артистки з Тіллем Ліндеманном – вигадана історія.

- На тому фестивалі "Спека", де вони познайомилися, я не був, – ділиться екс-директор Лободи. - Але там була людина, яка перебувала зі Свєтою постійно. І наскільки я знаю, ніякої романтичної історії там не було.

Я не можу говорити зі стовідсотковою впевненістю, що Тілль не є батьком дочки Лободи. Але зіставивши факти, швидше повірю в те, що Свєта народила від заморожених сперматозоїдів Майкла Джексона, ніж від Тілля Ліндеманна!