Бариста за службовим обов'язком часто пив каву. Тому, коли колега поділився, як багато кухлів Еспресо у нього йде за зміну, хлопець не вагаючись посперечався, що зможе випити більше. Суперечку він виграв, але здоров'я програло.

Нещодавно на reddit користувач Theliterside поділився історією, яка відіб'є будь-яке бажання зайвий раз пити каву. У 18 років хлопець працював в "Старбаксі", і на одній зі змін колега на ім'я Вік похвалився, що за день може випити 18 порцій Еспресо.

кава
кава

Не зумівши побороти свою гординю і, як з'ясувалося, дурість, він заявив, що без проблем вип'є ще більше. Theliterside і правда був упевнений у своїх силах: зміни тривали по 14 годин, і за цей час він міг перекинути не одну чашку напою бадьорості. Звичайно, він помилявся.

Це була звичайна нічна зміна. Ми з віком обидва були в кафе. Він заявив, що збирається випити 18 порцій еспресо, а я не міг здати назад і сказав, що вип'ю 19 Theliterside

приготування кави
приготування кави

Звичайна чашка Еспресо всього 25-35 мл, тому всі їх порції вмістилися в пару кухлів. Додавши сиропу, щоб перебити гіркоту, вони випили напій і приступили до своїх обов'язків. Автор почував себе краще за всіх. А ось Віку стало так погано, що менше ніж через годину його відправили додому. Але і Theliterside незабаром зрозумів - ніщо не проходить безслідно. Він почав заїкатися, а замість бадьорості відчув неконтрольоване тремтіння.

До нас зайшла гостя, яка попросила капучіно. І я просто не міг зробити легке замовлення. Я весь трясся, а потім, не витримавши, почав ридати, не в силах зупинитися. <...> Тільки зміна Закінчилася, мене відправили додому, але і тоді я не міг спати ще дві доби. Я ридав, мене нудило, а очі і обличчя ніби стікали вниз. Це було страшно Theliterside

приготування кави
приготування кави

За словами Theliterside, з тих пір пройшло вже 15 років, але він досі не переносить запаху кави. Крім того, тепер він взагалі не п'є нічого, що містить кофеїн. Тому найчастіше він віддає перевагу звичайній воді, і, схоже, це навряд чи коли-небудь зміниться.