У Алли Пугачової і Максима Галкіна підростають чарівні діти. 7-річна Ліза підкорює соцмережі і готується замінити на сцені знамениту матір.

Читайте нас у Google News!

Instagram-канал Максима Галкіна давно став одним з улюблених блогів росіян. Чоловік Алли Пугачової часто радує шанувальників відеороликами про життя свого сімейства.

Більше восьми мільйонів передплатників стежать за появою нового контенту про талановитих дітей співачки і її чоловіка. Зовсім недавно зірковий батько поділився відеоісторією про те, як співає маленька Ліза.

Оскільки дівчинка з раннього дитинства вивчає іноземні мови, для неї не склало труднощів виконати пісню французькою. У дівчинки не тільки приємний вокал, а й видатний артистизм.

Її енергійний батько не зміг залишити без уваги творчість підростаючої зірки і записав його на камеру. Користувачі Мережі впевнені, що спадкоємиця Примадонни піде по стопах матері.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Нагадаємо, що Ліза і Гаррі Галкіни навчаються в приватній школі. У 2020 році вони пішли в перший клас. За навчання дітей зіркові батьки віддають більше 300 тисяч рублів щомісяця. Алла Пугачова і Максим Галкін виділили дітям окрему кімнату для занять музикою, щоб вони не відмовляли собі в самовираженні.

Підростаючі знаменитості розвиваються різнобічно. Максим Галкін регулярно влаштовує для нащадків спортивні тренування. Алла Пугачова підтримує чоловіка і радіє успіхам дітей.