Напередодні 51-річна Світлана Бондарчук опублікувала у своєму блозі відверту фотографію, на якій постала без нижньої білизни, а соски делікатно зафарбувала у фотошопі.

Фото Наташі Корольової
Фото Наташі Корольової

Раніше на суд громадськості пікантні знімки виклала 47-річна Наташа Корольова.

Шанувальники із захопленням взяли фотографії вікових красунь. А ось скандальний блогер Олена Міро заявила, що жінки образили її почуття прекрасного.

Журналістка не розуміє, навіщо "бабусі" зробили подібні публікації. "Що їх все ще можна хотіти? Що вони-сексі? Самим-то не смішно? (Тут і далі орфографія і пунктуація авторів збережені. – Прима. ред.)", - задається питаннями блогер.

Наташа Корольова
Наташа Корольова

У своїй статті Олена Міро опублікувала кілька фотографій Світлани Бондарчук і Наташі Корольової без фотошопу і в невдалих ракурсах. На обличчях зірок видно зморшки і в'яла шкіра. "Брилі і друге підборіддя якої майорять на вітрі", - гострить журналістка.

"Вивалили на загальний огляд свої старі молочні залози", - скаржиться блогер.

Наташа Корольова
Наташа Корольова

Вона зазначила, що їхньому віці вже пора думати про дітей і онуків, а не тішити себе тим, що вони ще комусь потрібні і для когось можуть бути сексуальні. Олена Міро порадила Світлані Бондарчук і Наташі Корольовій і далі годувати "своїх утриманців", щоб ті брехали про неземну красу. Блогер запропонувала артисткам накинути на себе пальто і тугіше його затягнути поясом, щоб не бентежити народ.