Довгий час співачка Алсу тримала в невіданні численну аудиторію. Напередодні артистка знову з'явилася на просторах "Instagram".

Читайте нас у Google News!

Алсу
Алсу

Однак зірка вирішила не тільки опублікувати власну фотографію, але і розповіла одну з останніх новин.

За словами самої Алсу, зовсім скоро затяті фанати знову почути творчість улюбленої виконавиці. Артистка повідомила, що реліз її нового альбому "я хочу одягнутися в біле" призначений на грудень.

пост Алсу в Instagram
пост Алсу в Instagram

Схоже, що на честь цієї знаменної події Алсу влаштувала собі тематичну фотосесію і причепурилася в білосніжну сукню. Підписники відзначили, що співачка помітно покращала. Чи то розвиток творчого процесу так прикрасило артистку, чи то вона в черговий раз попрацювала над своєю зовнішністю.

"Назва альбому інтригуюча. Але ще більше дивує ваш образ. Не зрозумію, ви груди зробили або скорегували талію?– - уточнили цікаві коментатори.

Знайшли і ті, хто став на бік захисту Алсу. Шанувальниці відзначили, немає нічого поганого в тому, що співачка молодіє з кожним днем. Сама ж виконавиця не стала вступати в довгу дискусію.

Алсу
Алсу

Якщо вірити Алсу, то новинка, яку вона готує кілька місяців, повинна порадувати більшість слухачів. Нагадаємо, що артистка довгий час не презентувала оновлені музичні альбоми.

Представники співачки зізнавалися, що Алсу витрачала всі свої сили на виховання зіркових спадкоємців. Молодій мамі не вистачало часу на кар'єру, саме тому їй довелося прірву з радарів на деякий час.