Російська актриса Єлизавета Боярська розповіла в свіжому інтерв'ю, яким вважала свого батька в дитинстві. Виявляється, вона соромилася його і навіть не показувала виду, що вона його дочка.

Читайте нас у Google News!

Михайло Боярський
Михайло Боярський

Боярська завжди вважала поганим тоном випинати свого зоряного тата. Для неї Михайло Боярський завжди був просто батьком зі звичайною роботою, як у всіх. А його статус, величезна популярність була лише наслідком його роботи.

"Я навпаки цього соромилася завжди",-повідала вона в ютуб-шоу"Скажи Гордєєвої".

За словами Єлизавети Боярської, її батько у відносинах з близькими сильно відрізняється від того образу, який він створив у кіно. Від маститого мушкетера немає і сліду.

Михайло Боярський
Михайло Боярський

"Тато вдома-це зовсім інша людина, не та, якою його звикли бачити на екрані або на стадіоні. Він дуже сором'язливий, дуже спокійний, неймовірно скромна людина", – розповіла Єлизавета Боярська.

Михайло Боярський завжди всім прагне надати допомогу. При цьому сам мало просить натомість і завжди покладається тільки на себе. Він не біжить за новинками, не виходить в інтернет, одягається просто, у нього кнопковий телефон, розповіла дочка артиста.

При цьому Боярський дуже ранима людина. Його може легко образити недоречно сказане слово. При цьому актор зумів створити образ імпозантного чоловіка, яким Єлизавета Боярська пишається все життя.