Ютубер xGarbett у себе в мікроблозі поділився спостереженням, зробленим в Ghost of Tsushima. Виявилося, в самурайському бойовику Sucker Punch Productions присутній автентична відсилання відразу до декількох інших ексклюзивів PlayStation 4.

Як таких спойлерів знахідка xGarbett не містить, проте варто зазначити, що знайти перераховані нижче предмети можна лише в самому кінці основної сюжетної лінії Ghost of Tsushima.

На столі в будинку головного героя Ghost of Tsushima - самурая Дзина Сакая - розташувалася дюжина фігурок орігамі, які насправді уособлюють ту чи іншу гру для PS4 або внутрішню студію Sony Interactive Entertainment.

Ghost of Tsushima
Фото 1 из 9. Ghost of Tsushima
Ghost of Tsushima
Фото 2 из 9. Ghost of Tsushima
Ghost of Tsushima
Фото 3 из 9. Ghost of Tsushima
Ghost of Tsushima
Фото 4 из 9. Ghost of Tsushima
Ghost of Tsushima
Фото 5 из 9. Ghost of Tsushima
Ghost of Tsushima
Фото 6 из 9. Ghost of Tsushima
Ghost of Tsushima
Фото 7 из 9. Ghost of Tsushima
Ghost of Tsushima
Фото 8 из 9. Ghost of Tsushima
Ghost of Tsushima
Фото 9 из 9. Ghost of Tsushima

Примітно, що з усіх паперових фігурок лише одна відсилає немає внутрішньої студії Sony Interactive Entertainment. Йдеться про незалежну Kojima Productions, тиждень тому випустила ПК-версію Death Stranding.

У випадку ж з відсиланням до ремейку Shadow of the Colossus автори Ghost of Tsushima хотіли привернути увагу до діяльності Sony Interactive Entertainment Japan Studio, яка також допомагала в розробці Bloodborne.

Відсилання в стилі орігамі - не єдиний примітний елемент Ghost of Tsushima. Як з'ясувалося, завантаження в грі вийшли настільки стрімкими, що розробникам довелося їх навмисно розтягнути.

Ghost of Tsushima надійшла в продаж 17 липня поточного року ексклюзивно для PlayStation. На відміну від The ​​Last of Us Part II, користувачі Metacritic зустріли проект з розпростертими обіймами, але сподобалося це не всім.