Шанувальники The Last of Us Part II спробували обвалити рейтинг Ghost of Tsushima на агрегаторі Metacritic. Користувачі reddit звернули увагу на цікаву аномалію в оцінках деяких користувачів.

Багато з тих, хто поставив The Last of Us Part II максимальну оцінку в 10 балів, чомусь масово ставлять низькі оцінки або навіть «нулі» грі Ghost of Tsushima від студії Sucker Punch. З якої причини вони це роблять - невідомо. Автор теми на reddit припустив, що таким чином фанати The Last of Us Part II намагаються відігратися за «несправедливі» оцінки гри Naughty Dog.

На момент публікації новини для користувача оцінка The Last of Us Part II на Metacritic становить 5,5 балів з 10, тоді як у Ghost of Tsushima - 9,2 бала. Раніше адміністрація агрегатора змінила порядок виставлення оцінок. Тепер поставити рейтинг грі можна тільки через два дні після її релізу.

14 липня в 17:00 спало ембарго на публікацію оглядів Ghost of Tsushima, і на Metacritic з'явилися перші оцінки екшену. На момент публікації матеріалу середній бал гри від Sucker Punch Productions зупинився на позначці 84 з 100 після 56 рецензій.

У рецензіях журналісти відзначили візуальний стиль Ghost of Tsushima і її бойову систему, проте залишилися незадоволені відкритим світом. Він, на думку рецензентів, вийшов порожнім і нудним.

Реліз Ghost of Tsushima відбувся 17 липня тільки на PlayStation 4.

Також раніше стало відомо, що понад сто тисяч користувачів дали The Last of Us Part II на зібранні рецензій Metacritic. Через десять днів після релізу для користувача рейтинг ексклюзиву Sony склав 4,8 бали з 10.

Щоб оцінити гру на Metacritic, необхідно тільки пройти реєстрацію - підтвердження покупки тайтла не потрібно. Через цю особливість деякі вважають призначену для користувача оцінку необ'єктивною. Рейтинг The Last of Us Part II від профільних видань становить 94 бали зі 100.

The Last of Us Part II вийшла 19 червня ексклюзивно на PlayStation 4. У перші години після релізу оцінка гри на Metacritic склала 3,2 бала з 10, але через три дні рейтинг зріс до 3,9 бала, а ще через добу - до 4,1 бала. Загальний тираж тайтла перевищив 4 мільйони копій.