Співак, музичний продюсер і дуже шанований в Україні співак Валерій Меладзе планує організувати восени майбутнього року великий концерт дуетів, на якому виступить з відомими виконавцями.

Про це він розповів під час YouTube-шоу журналіста і письменника Юрія Костіна "Особисті зв'язки".

Валерій Меладзе, скріншот із відео
Валерій Меладзе, скріншот із відео

У Crocus City Hall, де проходили зйомки програми, цього року мало відбутися чимало масштабних шоу, в тому числі і сольний виступ співака. Але через пандемію коронавірусу вони були скасовані.

Я абсолютно впевнений, що ще багато разів вийду на цю сцену. Вже визначено терміни майбутнього концерту. Причому вельми песимістичні Валерій Меладзе

Цікаво, що наступного року відбудуться навіть два концерти за участю співака: на одному він виступить з сольною програмою, на другому – спільно з іншими виконавцями.

Свого часу я брав участь у багатьох концертах інших артистів. Тепер попросив їх віддати мені борг... Валерій Меладзе

Діана Арбеніна
Діана Арбеніна

Серед запрошених-Григорій Лепс, Володимир Пресняков, Леонід Агутін, Діана Арбеніна. У передчутті майбутнього творчого процесу співак поділився спогадами:

Колись у нас була спільна зйомка з Діаною Арбеніною, де ми співали дуетом. Від неї йшла просто божевільна енергія-складно пригадати, чи відчував я подібне з кимось іншим. З нею ми просто починаємо заводитися, вести себе дуже активно. Я, мабуть, просто бачу, як вона працює і намагається потрапити в її потужну енергетику. Цікаво буде заспівати з нею знову Валерій Меладзе