Учасниця гумористичного проекту "Дизель Шоу" Яна Глущенко щодня згадує ту страшну аварію, яка забрала життя Марини Поплавської. За словами акторки, жінка була для неї не тільки колегою, а й близькою подругою.

Так, в програмі "Зірковий шлях" Яна зізналася, що Марина зіграла не останню роль у тому, що нині вона заміжня за концертним директором "Дизель Студіо" Олегом Збаращуком.

Яна Глущенко
Яна Глущенко

"Про те, що Олег проявляє до мене якусь симпатію, знала тільки Маришка. Вона була наша Музя, так ми її називали. Я багато з нею радилася. І коли Олег зробив мені пропозицію, то обручку, яку він подарував, я віддала Маришці на збереження. Вона була у неї. І коли я закінчила стосунки, які тоді у мене були, сказала: "Маришка, повертай обручку". Тоді я її вже одягла і так ношу", - поділилася акторка.

Глущенко і Збаращук одружилися в 2017 році, а в жовтні того ж року Яна народила сина, якому подружжя дало ім'я Тамерлан.

Яна Глущенко
Яна Глущенко

Яна також розповіла, що фізично вона майже відновилася після аварії, а психологічно - ні. Дівчина часто бачить уві сні загиблу подругу і кожен день про неї згадує.

Нагадаємо, що трагічне ДТП сталося 20 жовтня 2018 року. Автобус з акторами "Дизель Шоу" влетів у вантажівку "Нова пошта". В результаті аварії Марина Поплавська загинула на місці. Відомо, що в момент аварії акторка перебувала на передньому сидінні, поряд з водієм.

З моменту аварії пройшло вже півтора року, а актори "Дизель Шоу" до сих пір згадують той день з гіркотою і болем. Єгор Крутоголов зізнався, що не раз умовляв колегу пересісти в більш безпечне місце.

Майже півтора року пройшло з моменту трагічної ДТП, яка забрала життя Марини Поплавської, а актори "Дизель Шоу" досі згадують той день з гіркотою та болем. Єгор Крутоголов зізнався, що не раз умовляв колегу пересісти в більш безпечне місце.

Про це художній керівник гумористичної студії розповів в програмі "Зірковий шлях". "Якщо ми весь час валялися ззаду, у нас там були зроблені ліжка, то вона практично ніколи не лягала. Марина завжди сиділа попереду", - згадує Єгор.

"І я не раз підходив до неї і говорив, що це саме небезпечне місце в автобусі: "Подивися вперед - тут суцільне скло". На що Марина мені завжди говорила: "Хлопчик мій, ця попа наїздила такий кілометраж на передньому сидінні, що ні тобі розповідати, де їй сидіти". І що після такого скажеш? Ти ж не думаєш в ці моменти про трагічні наслідки", - поділився Крутоголов.

Актор також розповів про долю водія, який перевозив акторів в той трагічний день. Відомо, що чоловік отримав умовний термін 3 роки з позбавленням водійських прав. Також суд зобов'язав його виплатити моральну компенсацію постраждалим акторам, а також сім'ї Марини Поплавської, - всього понад мільйон гривень.

"Я не можу звинувачувати цю людину в тому, що вона заснула за кермом. Швидше за все, що саме так все і сталося. А думаю, що ця людина, звичайно, щиро жалкує про події. Я просто розумію, як це може швидко статися, тому що я сам двічі засинав за кермом", - заступився за водія Крутоголов.

Нагадаємо, в ніч на 20 жовтня 2018 року актори студії "Дизель Шоу" поверталися до Києва зі Львова, де попереднім вечором пройшов один з концертів їх нового туру. В 6:43 автобус коміків зіткнувся на трасі з вантажівкою. В результаті аварії Марина Поплавська загинула на місці. Відомо, що в момент ДТП акторка еребувала на передньому сидінні, поряд з водієм.