Днями Анна Заворотнюк розповіла, як абсолютно втратила всяке самовладання. Хто ж позбавив дівчину спокою?

Читайте нас у Google News!

Анна Заворотнюк
Анна Заворотнюк

Виявилося, всьому виною Леонардо Ді Капріо. Одного разу дочка Анастасії Заворотнюк була в Нью-Йорку з хлопцем, і пара спокійно сиділа на лавочці.

Дівчина побачила, що повз йдуть три шикарних чоловіки в костюмах, з квітами і шампанським, а на одному з них дивна кепка, підозріло сильно опущена на лоба. У якийсь момент до неї прийшло усвідомлення: це – він.

Вона не знала, що робити, але себе вже не контролювала. "З диким вереском" Анна схопилася з лавки і почала кричати своєму супутнику, що сидить поруч:

"Дивись, це ж Ді Капріо!". Дівчина згадала, що голлівудський секс-символ сильно прискорив крок в той момент, а їй стало дуже незручно. Заворотнюк поділилася, що впевнена: таке божевілля з ним сталося вперше.

Анна Заворотнюк
Анна Заворотнюк

Однак на цьому наполеглива дівчина не зупинилася. Вона побігла за артистом, щоб сфотографуватися, але він швидко зайшов в якусь будівлю.

"Мабуть, зрозумів, що я взагалі не в собі", – сміється сама над собою дочка Анастасії Заворотнюк.

Дівчина розповіла, що абсолютно не розуміє, чому саме зірка останнього фільму Квентіна Тарантіно викликала у неї таку реакцію, адже до цього вона бачила і Жана Рено, і Роберта Паттінсона, і сестер Олсен, але нічого подібного не відбувалося.