Двох жінок, які шантажували Тарзана, вимагаючи у нього два мільйони рублів, сьогодні затримала поліція в Росії.

Аферистками виявилися мешканки Краснодарського краю-49-річна Антоніна Саввідіс і її 21-річна подільниця Катерина Колісниченко. Про подію висловилася екс-коханка Тарзана Анастасія Шульженко.

Наташа Корольова і Тарзан
Наташа Корольова і Тарзан

Сергій Глушко, відомий як стриптизер Тарзан і чоловік Наташі Корольової, звернувся в поліцію із заявою.

Артист стверджував, що дві невідомі йому дами тероризують його по телефону, вимагаючи у нього два мільйони рублів. В іншому випадку жінки погрожували опублікувати в інтернеті відео інтимного характеру з його участю.

Але плану здирниць не судилося збутися. Їх взяли на гарячому в одному з московських ресторанів, куди вони приїхали "за грошима". Скандально відома актриса Анастасія Шульженко, яка вже встигла зганьбити репутацію Тарзана на телебаченні, розповівши про інтимний зв'язок з ним, стверджує, що з цими жінками вона була знайома до їх затримання.

Вони дуже довго намагалися зі мною зустрітися – написували мені, надзвонювали. Все-таки вони випросили зустріч, я з ними побачилася і з точністю можу вам сказати, що це люди, які представляють собою загрозу. Загрозу для Сергія і суспільства, швидше за все, в цілому. Вони говорять абсолютно страшні речі - і те, що знищать Сергія, і говорять якісь факти, які я не хочу озвучувати. Вони приголомшливі, скажімо так пише екс-коханка Глушко на своїй сторінці в Instagram

Наташа Корольова
Наташа Корольова

Разом з тим Шульженко просить громадськість не приписувати їй цих аферисток в подруги, так як вона, на відміну від цих жінок, не бажає Тарзану зла.

- Я не хочу, щоб цю ситуацію пов'язували зі мною, – продовжує Анастасія. - У цій ситуації я абсолютно повністю на боці Сергія. Чим необхідно, Я завжди допоможу. Мені дуже сумно, що моє одкровення викликало низку ось цих ось божевільних людей.