Красуня Віра Брежнєва в свій час була однією з найяскравіших виконавців жіночої вокальної групи ВІА-гра. Вона і зараз не здає позицій і в свої 38 років виглядає так, що будь-яка 20-річна красуня позаздрить.

Після весілля з Костянтином Меладзе вона стала тільки красивішою Стало бути продюсер балує кохану дружину увагою і турботою.

Віра Брежнєва, яка зараз часто виступає в Росії, поділилася з фоловерами в Instagram незвичайним постом.

Знаменитість виставила уривок з прем'єри власного кліпу на пісню "Sestra", який вийшов не тільки стильним, але і досить відвертим. Так, артистка приміряла безліч різних образів, більшість з яких створювали ілюзію оголеності. Також у кліпі взяла участь ще й дочка Віри, 19-річна Соня Кіперман, яка навчається в Каліфорнії, США. Дівчина з'явилася перед камерами в білосніжному костюмі, що складається з міні-топа і коротеньких шортів, засвітивши струнке тіло.

Віра Брежнєва, фото: instagram.com/ververa
Віра Брежнєва, фото: instagram.com/ververa

Так, Брежнєва видала, чому в ролику знялася її дочка і нагадала аудиторії, що в реальному житті у неї є три сестри: Галина, Вікторія та Анастасія, проте зараз дівчата живуть в різних країнах і містах, але бачаться при будь-якій зручній можливості. Також виконавиця зізналася, що вважає всіх дівчат сестрами, а близьких людей у неї набагато більше, ніж могло б вміститься в ролик.

"Мої сестри. Сестри по духу і навіть більше, ніж сестра - моя кровиночка, старша донечка Соня. У мене, звичайно, є рідні сестри, але зараз ми всі розкидані по різних містах і країнах, а в пісні хотілося сказати, що ми взагалі всі дівчатка - сестри. І в нашому сестринському колі-сила. Зібратися, поговорити, виговоритися, порадитися і просто забути про все, потанцювати! Найкраще адже, коли радісні і сумніше моменти є з ким розділити!! Моїх близьких набагато більше, ніж могло поміститися в кліпі!"- ділиться Віра.