У середу, 25 листопада, весь світ вразила звістка про смерть великого футболіста Дієго Марадони. Він помер від зупинки серця, як повідомляли аргетинські видання.

Він помер на 61-му році життя. На початку листопада легендарний аргентинець потрапив до медзакладу у важкому стані із зупинкою серця. Лікарі провели 12 листопада операцію на мозку. Одужання Марадони ускладнювалося наслідками від заборонених речовин і алкоголю. Ще в лікарні у нього спостерігалися ейфорія і прискорене серцебиття

Востаннє Дієго з'являвся на публіці 30 жовтня в день свого 60-річчя перед матчем проти "Патронато".

Дієго Марадона
Дієго Марадона

Через кілька годин після смерті легендарного аргентинського футболіста в мережі стали з'являтися дивні новини, пов'язані з ім'ям популярної співачки Мадонни.

У соціальних мережах люди стали писати, що шкодують з приводу смерті поп-діви. Однак Мадонна зараз досконало здорова і прекрасно себе почуває. Такий конфуз стався через плутанину в іменах.

Мем про Мадонну-Марадону
Мем про Мадонну-Марадону

До слова, 60-річний футболіст подарував Аргентині і всьому світу багато красивих перемог і, звичайно, залишив величезний слід у спортивній історії футболу. Його смерть нікого не залишила байдужим. Футболісти разом з уболівальниками по всьому світу вшановують пам'ять спортивної легенди.

Скріншот коментарів
Скріншот коментарів

Варто відзначити, що ті, хто правильно розібрав імена, виклали вже багато мемів, пов'язаних з даною ситуацією. У той же час 62-річна поп-виконавиця ніяк не прокоментувала новину про свою передчасну смерть.

Але разом з ними засмутилися і не зовсім уважні фанати Мадонни, які писали: "2020 рік забрав у нас легенду. Спочивай зі світом, Мадонна, королева поп-музики. Ми будемо за тобою сумувати".

Скріншот коментарів
Скріншот коментарів