Українська співачка Оля Полякова у свої 36 років володіє зовнішністю і тілом молодої дівчини. Цьому може позаздрити кожна.

Але не всі знають, які зусилля виконавиця робить, щоб виглядати, як 25-річна модель з обкладинки.

Не дивно, що дівчина виставляє всі свої принади напоказ і не соромиться цього. Втім, всі шанувальники Полякової в соціальних мережах звикли до епатажної поведінки свого кумира, адже Оля нічого не приховує.

Оля Полякова, фото: instagram.com/polyakovamusic
Оля Полякова, фото: instagram.com/polyakovamusic

Не так давно зіркова красуня показала фанатам відео, на якому заявила, якщо фотка набере мільйон, королева ночі повторить її без трусів. Так Полякова відреагувала на коментарі хейтерів під знімком, на якому зображена з розставленими ногами на стільці.

Королева ночі сфотографувалася на стільці у вільній позі в стильному спортивному костюмі, через що її розкритикували передплатниці.

Між іншим, фото без одягу повинно вийти по істині гарячим і ми скренне сподіваємося, що Ользі вистачить розуму заблюрити причинні місця, щоб Instagram не забанив її аккаунт.

Але і це ще не все дивацтва "королеви ночі", адже у неї є старша донька - Марія. Дівчина теж любить епатувати шанувальників і стає схожою на матір не тільки зовні, але і поведінкою.

Полякова-старша розмістила дивне відео за участю своєї старшої доньки Марії. У короткому ролику 15-річна дівчинка виконує досить відвертий танець, який навряд чи можна показувати малолітнім дітям. Маша явно намагається на камеру і енергійно трусить усіма частинами тіла під американський реп, поки зіркова мама знімає весь процес.

Варто відзначити, що це досить закривавлені танець, який виконують дівчатка для Тік-струму. Нещодавно почався цілий Челлендж, в якому дівчата танцювали це в людних місцях. Маша Полякова поки що до ТРЦ не дісталася, але перед мамою тверкає (якщо це можна так назвати) за милу душу. А мама завзято іхікает і зливає це все в Інтернет, а потім дивується хвилях негативу, якими обливають її чадо.