Хореограф і суддя шоу Танці з зірками Влад Яма, який травмував руку на прямому ефірі шоу, зробив операцію, і розповіла про свій стан

Суддя шоу Танці з зірками Влад Яма показав Свою руку вперше після операції, про яку повідомив у півфіналі шоу.

Наталя Могилевська та Влад Яма на " Танцях з зірками"
Наталя Могилевська та Влад Яма на " Танцях з зірками"

Хореограф і танцюрист Влад Яма травмував руку під час танцю з суддями в парі з Юлією Саніною і Дмитром Жуком. Він чекав більше тижня для того, щоб зробити операцію в Київському інституті ортопедії. Про це він повідомив сам, показавши фото з геотегами, і розповівши про реабілітацію.

"Прилетів, зловив, отямився - гіпс!... Дякую за підтримку і теплу вечерю моїм рідним. І всім, хто цілодобово пише приємні слова!..",- подякував Яма всіх.

За його словами, в гіпсі йому треба провести півтора місяці, а потім реабілітація - ще довше.

"Операція пройшла за планом. В інституті я не вперше, так що відчував себе як вдома. Артур Анатолійович, дякую за ваші золоті руки і смачну каву. Медперсонал - за турботу. Далі 4-5 тижнів в гіпсі і ще більше-реабілітація. Поки боляче. Танцювати-буду! Погоджуватися на авантюри - ні. Обійняв", - пише він і показує перемотану руку після оперативного втручання.

Влад Яма
Влад Яма

Як писали Українці раніше, український танцюрист суддя пошкодив руку під час танцю з суддею в 12 випуску шоу 1+1 Танці з зірками. Влад Яма встав в пару з Юлією Саніною і Дмитром Жуком, а після танцю бігом понісся в лікарню з рукою.

Влад пояснив в Instagram, що все почалося з хрускоту в кисті під час складної підтримки, в якій Діма Жук передавав Саніну ямі вже ближче до фіналу танцю. Після цього Влад ледве дочекався завершення виставлення оцінок, щоб поїхати в лікарню.

"Ось тут, на 10-й секунді, зловив Юлю і почув хрускіт в кисті. Далі сильний біль. Як-то дотанцював. На коментарях журі почало похитувати, останній вже не чув, але за відчуттями він тривав хвилин 12... У сторіз розповім побільше, лівою рукою незручно писати. Юлія Саніна і Дмитро Жук, спасибі величезне за ці 22 години! Ви-круті! До зустрічі через тиждень!..",- пише він.

Влад Яма та Наталя Могилевська
Влад Яма та Наталя Могилевська

Крім того вранці 17 листопада влад показав, що його руку помістили в спеціальну туторну пов'язку - звичайна практика для всіх спеціалізованих або не державних клінік, які замінили гіпс більш ефективними пристосуваннями.