Відома українська співачка Ані Лорак представила новий кліп на пісню страждаємо і любимо, і нарвалася на жорстку критику.

"Любов і біль, радість і печаль – все сплітається воєдино. Можливо, в цьому і є саме життя, з її дивовижними поворотами", – прокоментувала свій новий кліп Лорак в Instagram.

Ані Лорак, скріншот із відео
Ані Лорак, скріншот із відео

У кліпі співачка постала перед шанувальниками з довгим волоссям і в костюмі, який підкреслив її шикарні форми.

Однак новий кліп Лорак шокував і розчарував фанатів. Під відео, яке було опубліковано на офіційному каналі Ані Лорак на YouTube, фанати відзначили, що сюжет більше нагадує їм "вечірку в наркопритоні".

коментарі під кліпом Ані Лорак
коментарі під кліпом Ані Лорак

коментарі під кліпом Ані Лорак
коментарі під кліпом Ані Лорак

коментарі під кліпом Ані Лорак
коментарі під кліпом Ані Лорак

Як писали Українці раніше, українська співачка, народна артистка України та екс-учасниця "Євробачення" Ані Лорак розмістила фотографію в соціальній мережі. Вона здалася аудиторії в домашньому середовищі і щоденному образі.

Відповідна фотографія опублікована на сторінці Ані Лорак в Instagram.

Українська співачка одягнена в яскраво-рожевий халат з жовтими вставками і з написами "Versace", тримає в руках телефон і сидить в кріслі, насолоджуючись відпочинком у себе вдома.

"🌹Затишного, гарного дня! Сьогодні в рожевому! Спасибі fkirkorov за чудовий подарунок!",- прокоментувала свій пост артистка.

Судячи з цього напису, можна припустити, що цей халат подарував співачці сам Філіп Кіркоров.

Ні для кого не секрет, що народна артистка України багато років тому переїхала в Росію, де живе і успішно будує свою кар'єру, випускаючи нові хіти.

Багатомільйонна публіка, яка підписана на співачку, уважно стежить за кожним постом, за кожною фотографією своєї улюблениці. На даний момент кількість передплатників Ані Лорак становить 6.8 мільйонів чоловік.