У листопаді Максим Галкін і Алла Пугачова відзначили 19-ту річницю весілля. У родині панує ідилія, яку подружжя постійно демонструє в соцмережах.

Гуморист Максим Галкін активно веде свій "Instagram" і часто ділиться з передплатниками успіхами своїх дітей, Лізи і Гаррі.

Фото Максима Галкіна і Алли Пугачової
Фото Максима Галкіна і Алли Пугачової

Алла Пугачова і її чоловік намагаються дати дітям світську освіту і прищепити їм з раннього віку хороші манери.

Днями чоловік Примадонни виклав у своєму мікроблозі нове відео, на кадрах якого перед очима підписників постало їх сімейне дозвілля з дітьми. У домашніх умовах сім'я організувала виставку дитячих малюнків.

Ліза була художником, а Гаррі продюсером. Максим Галкін виступив у ролі оператора, а мама Алла стала ведучою заходу. Семирічні Ліза і Гаррі урочисто оголосили про відкриття виставки і розрізали ошатну стрічку при вході. Підписники залишилися в захваті від побаченого. Вони зробили комплімент Примадонні та її родині.

Алла Пугачова та Максим Галкін
Алла Пугачова та Максим Галкін

"Алла Борисівна прям на пенсії балдіє"; "Дивлюся на вашу сім'ю, і душа співає, які у вас діти радісні, ви їм дали таку велику любов!"; "Сам собі режисер, сам актор, ідея класна, супер талановито, молодці. Ліза розумниця стільки позитиву, Гаррі теж", - написали захоплені фанати.

Близнюки Ліза і Гаррі народилися у Алли Пугачової і Максима Галкіна у вересні 2013 року за допомогою послуг сурогатної матері. Брат з сестрою вчаться в приватній школі.

Цього року вони пішли в перший клас. За навчання зіркові батьки платять більше 300 тисяч рублів щомісяця.