Вже довгий час Анна Заворотнюк облаштовує власну квартиру в Москві. Дочка актриси дуже хоче швидше переїхати в нові апартаменти, незважаючи на те, що поки там немає навіть меблів.

Анна розповіла, що в її новій квартирі є, фактично, дві кімнати: спальня і вітальня, поєднана з кухнею, а також простора ванна кімната.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

Дочка Анастасії Заворотнюк сама вибирала дизайн приміщення і вважала за краще зробити все в світлих тонах, щоб простору візуально здавалося більше.

Відомо, що дівчина вже купила пральну машинку, кухонний гарнітур, телевізор і деякі освітлювальні прилади. Так, величезні лампи стали однією з найяскравіших деталей розкішної ванної кімнати дівчини. Однак відсутність решти меблів злегка відкладає довгоочікуване новосілля.

Анна Заворотнюк
Анна Заворотнюк

"Я переїхала в квартиру, але тут ще нічого немає. Мабуть, все-таки доведеться дочекатися диванів і шаф і переїхати після цього. Хоча мені вже дуже хочеться заселитися", - розповіла молодша Заворотнюк.

Анна Заворотнюк
Анна Заворотнюк

Зараз Анна живе в заміському будинку своєї мами Анастасії Заворотнюк разом з фігуристом Петром Чернишовим, сестрою Мілою і братом Майклом.

Зіркова дочка нерідко розповідає про те, що минулий рік став для неї справжнім випробуванням, адже її мама проходить дійсно важке лікування, але все ще знаходиться на стадії реабілітації.