Через пандемію коронавірусу багато артистів залишилися без роботи: корпоративи заборонені, новорічні свята теж під питанням, а ще криза – у людей просто немає грошей на розваги.

Директор Софії Ротару розповів, як переживає непрості часи індустрія в цілому і співачка зокрема.

Софія Ротару
Софія Ротару

За словами Сергія Лаврова, зірки масово знижують гонорари і погоджуються на будь-які виступи, адже багатьом потрібно годувати не тільки себе, але і команду. Такого важкого року ще не було-шоу-бізнес переживає темні часи.

Як зазначив директор Софії Ротару, багато ховаються, заявляючи, що їх розклад забито виступами. Швидше за все, це неправда. За словами Сергія Лаврова, він нещодавно побачив в мережі запис пісні Вадима Казаченка з Ірою Аманті і тут же написав їм, що вражений кількістю хітів.

Артисти відреагували невесело: мовляв, хіти є, а толку-то від них. "З голоду помираем. Сидимо без роботи, концертів немає", - розповів Казаченко.

Багато зірок знизили гонорари в два рази. Якщо раніше їх можна було "замовити" за п'ятдесят тисяч доларів, то тепер виступ обійдеться в двадцять п'ять і менше. Однак і такі пропозиції залишаються без попиту.

Софія Ротару
Софія Ротару

Правда, на крайні заходи пішли не всі знаменитості, наприклад, "Ленінград" і Сергій Шнуров, як в кращі часи вимагають за концерт 150 тисяч євро.

Софія Ротару теж залишилася без виступів. Зараз співачка живе в Києві, насолоджується спілкуванням з рідними і веде самітницький спосіб життя. Зазвичай за корпоративи зірка отримує гонорари у валюті, а так як курс виріс, пропозицій зовсім не залишилося.

Правда, Софія Михайлівна не збирається погоджуватися на менше, хоч директор і зазначає: їй би знизити планку на 20-30 тисяч-але на жаль!