12 років тому перша дружина репера Потапа Ірина Горова народила йому сина Андрія. Зірка зізнався, що підтримував екс-кохану під час пологів, проте під час цього "видовища" ледь не знепритомнів.

Особисте життя продюсер і репер Потап не приховує від публіки і журналістів, а ексклюзивними подробицями з радістю ділиться з гостями програми "2popodcast", що виходить на ютуб-каналі. У випуску з танцюристом Владом Ямою артист поділився досвідом партнерських пологів.

Фото Потапа
Фото Потапа

Потап про партнерські пологи з екс-коханою

У 15-річному шлюбі Потапа з Іриною Горовою народився первісток зірки син Андрій, який прагне повторити успішну кар'єру батька і робить перші кроки на телебаченні. Подружжя було настільки близькими, що співак зважився на партнерські пологи.

Потап з колишньою дружиною
Потап з колишньою дружиною

Однак підтримувати дружину йому було складно, адже допомога знадобилася самому Потапу – він ледь не втратив свідомість. Артист розповів, що важко переніс побачене і пожартував, що це вплинуло на його "дружбу" з алкоголем.

Фото Потапа і Насті Каменських
Фото Потапа і Насті Каменських

Я був на пологах. Я бачив. Тому скільки років Андрію, стільки я і бухаю. У якийсь момент я розумію, що лікар мене тримає під руку, я трохи падав. Він каже: "Нічого-нічого, нормально". І дістає дитину - згадав репер.

Однак Потап переконує, що партнерські пологи дуже зближують пару, а кохана обов'язково оцінить подібний Чоловічий вчинок. Схоже, радість батьківства все ж допомогла реперу забути це "видовище".

"Хотів би сказати сильним чоловікам: якщо у вас є бажання і проскочила думка піти підтримати свою дружину – сходіть. Це дуже корисна справа. Звичайно, видовище не для людей зі слабкими нервами", - зазначив зірка.