Серіал "Гра престолів", останні епізоди якого презентували в 2019 році, досі не зникає із західних таблоїдів.

Емілія Кларк
Емілія Кларк

Днями режисер проекту розповів, що один з монологів Дейнеріс Таргаріен був просто вдалою імпровізацією актриси Емілії Кларк.

Про це розповів один з режисерів саги Джеремі Подесва в коментарі виданню Entertainment Weekly.

Емілія Кларк
Емілія Кларк

За його словами, в 5 сезоні "Гри престолів" глядачі і не могли здогадуватися, що одна зі сцен не була прописала сценаристами, а стала імпровізацією Емілії Кларк. Актриса настільки вжилася в роль Дейнеріс Таргаріен, що сама придумала свій монолог.

Йдеться про епізод, коли Мати Драконів наказала стратити одного з трьох дворян. В оригінальному сценарії монолог Емілії мав бути англійською, проте в день зйомок автори саги подумали, що могутніше ці слова звучатимуть валірійською – вигаданою мовою стрічки.

Зазвичай такі монологи готували лінгвісти, які враховували багато нюансів, щоб в кадрі все виглядало правдоподібно. Однак часу на це не вистачало, а актриса Емілія Кларк всього за 10 хвилин повернулася на знімальний майданчик з імпровізацією.

Вона за 10 хвилин зібрала всі фрази, які Дейнеріс раніше говорила валірійською мовою. Все, що мало сенс для конкретної сцени. А потім повернулася на майданчик і записала весь монолог. На той момент вона досить добре знала мову, тому в кадрі все виглядало неймовірно

Емілія Кларк
Емілія Кларк

Цікаво, що актори "Гри престолів" витрачали кілька днів, щоб вивчити діалоги неіснуючою валірійською мовою. Тому поява Емілії Кларк з власною розробкою вразила всю знімальну групу. Відзначимо, що в серіалі ця безжальна сцена страти виглядала дуже правдоподібно.