20 жовтня 2018 року. Субота. 6:43. Житомирська траса майже порожня. І тільки на 28-му кілометрі, не доїжджаючи до Києва, затор. Водії об'їжджають, з жахом спостерігаючи страшну аварію: автобус зі швидкістю понад 100 км/год наздогнав вантажівку. Судячи з вм'ятини з правого боку, шансів вижити пасажиру, що сидить поруч з водієм, доля не залишила. А вже через кілька годин всю Україну сколихнула страшна звістка – тієї пасажиркою була народна улюблениця, яка доводила своїми жартами глядачів до сліз, Марина Поплавська.

Сегодня.Lifestyle вирішила зібрати спогади про Марину Поплавську учасників гумористичного проекту "Дизель Шоу". Вони розповіли про той страшний ранок, яке розділило життя кожного з них на "до" і "після"

"Заходять жінки зі швидкої допомоги, і вони не бачать хто, що. І кажуть, а ця жінка скільки, що, кого там. Ну один труп, жінка. Я кажу: "Що? Хто?". "Ну жінка там – повна така. Лежіть, не підводьтеся". І у мене так і відклалося, що якась жінка загинула в цій аварії. До сих пір таке відчуття" , – згадує Євген Сморигін.

З учасниками команди КВК "Дизель", Єгором Крутоголовим, Євгеном Гашенком і Олександром Бережком, Марина була знайома ще з 1996 року. Більш того – свого часу жінка, яка вже була мастодонтом КВК, навіть оцінювала початківців гумористів.

Олександр Бережок і уявити не міг, що колись вони гратимуть з Мариною в одному колективі, а жінка вже по-материнськи буде опікати кожного члена "Дизель Шоу". І справжня мегера на екрані – теща, яка терпіти не могла свого зятя, в реальному житті любила кожного учасника шоу, наче рідного.

"Ну, це ж стереотипність. Але насправді у нас така сім'я була. І Маринка вона наче б то Віку завжди доцею називала. Вона для неї дочкою і була. Ну у Марини не було дітей. І вона дуже сильно спрямовувала свою любов саме на Віку" , – говорить Олександр.

І дійсно – все своє життя Марина Поплавська присвятила сцені і школі, в якій викладала паралельно з концертною діяльністю. Марина Францівна, як називали її учні, випустила не один клас. Була у Марини в Житомирі і сім'я – сестра і племінниці. щоправда, заміж актриса так і не вийшла. Саме учні та колеги з "Дизель Шоу" заміняли їй сім'ю і власних дітей. А свої недоліки і зайву вагу Поплавська згодом перетворила на переваги. І її образи полюбилися всій Україні.

"І багатьом людям в залі, які відчували те ж саме, їм ставало легше. Вони розуміли, що над цим можна жартувати, з цим можна жити. І, справді, вона надихала дуже багатьох людей. При тому, що у самій дуже цікава і важка доля" , – коментує учасник

З сумом у голосі згадує свою колегу, яка для неї стала другою мамою, і Вікторія Булітко: "І в принципі я можу сказати, ось рік пройшов, і я нещодавно їхала, я завжди їжджу через те місце, де я її підбирала по дорозі на роботу. Ось я проїжджаю і ловлю себе на думці – от би вона там зараз стояла. Звичайно, у тебе в той момент що – крім сліз, нічого немає".