Цей важкий рік забрав багатьох знаменитих людей.

Тільки в листопаді пішли з життя письменник-сатирик Михайло Жванецький, режисер Роман Віктюк, актори Армен Джигарханян і Юрій Черкасов... Віктор Сухоруков після панахиди за останнім в театрі імені Моссовета багато для себе вирішив.

Віктор Сухоруков
Віктор Сухоруков

69-річний Віктор Іванович поховав вже багатьох колег по театру і екрану. Але каже, що коли сам піде з життя, пафосних прощань і гучних промов у театрі не хотів би.

"Я не знаю, хто і коли придумав ставити труну на сцену, – каже знаменитий актор. - Я особисто категорично проти цього. Адже що сцена - це гра, розвага, ілюзія, свято, а не прощання. Тому якщо поставлять труну в коридорі або фойє, це буде набагато урочистіше і чесніше".

"На сцені труна перетворюється на якусь декорацію – - упевнений Сухоруков. - І актори погано грають реальність, тому що приходять попрощатися і не артисти. До речі, для артистів цирку сценою є арена. Уявіть собі труну на арені... Ну, маячня ж!"

Сухоруков запевняє, що йому все одно, де і як будуть з ним прощатися. І жартома, сміючись, просить тільки про одне: "не втратьте труну по дорозі в Орехово-Зуєво!"Саме там, на кладовищі своєї улюбленої малої батьківщини, він і хотів би покоїться, коли земний шлях підійде до кінця. "Там поховані мої батьки, брат, хресні, тому і сам хочу бути поруч з ними, – пояснив актор. - З міським керівництвом домовився-обіцяли мені ділянку землі виділити".

Віктор Сухоруков
Віктор Сухоруков

Варто нагадати, що Віктор Сухоруков-Почесний громадянин Орєхово-Зуєва під номером тринадцять. Почесне звання було присвоєно йому з нагоди 55-річчя на підставі рішення Ради депутатів у 2006 році.

Артист народився тут 10 листопада 1951 року, тут же закінчив середню школу №4, а сьогодні з радістю приїжджає сюди на дачу. У вересні 2016-го на центральній вулиці Леніна відкрився бронзовий пам'ятник артисту.