Український політичний діяч, колишній депутат України Олег Ляшко розмістив публікацію в соціальній мережі. Він здався публіці разом з Юлею Тимошенко.

Відповідну публікацію Олег Ляшко розмістив на своїй сторінці в Twitter.

30 листопада народний депутат і лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко відзначає свій день народження. Як відомо, Тимошенко виповнилося 60 років, а виглядає вона точно не так, як зазначено у неї в паспорті.

Екс-депутат України Олег Ляшко вирішив привітати її з ювілеєм і присвятив їй цілий пост. Крім цього, він сказав і про те, що вони знайомі вже 22 роки, і розмістив спільний знімок з Тимошенко.

"З Юлією Володимирівною ми знайомі 22 роки. У нас по-різному складалися стосунки. Але завжди позбавлялася повага. Вона-феномен української політики, справжній боєць і просто чарівна жінка. Юля, вітаю тебе з днем народження, щастя і здоров'я я міцного!",- прокоментував свій пост український політичний експерт.

Підписники Олега Ляшка залишили безліч відгуків під даною публікацією.

"Це ти про повагу до "зозулі московської"? Вже б не принижувався кажучи про повагу, написавши Бі наприклад, що пишаєшся мати такого політичного опонента.", "Аферистка твоя Жуля..аферистка, авантюристка і маніпулятор.", "Що, вже не"Московська зозуля"?",- прокоментувала аудиторія пост політичного діяча.

Коментарі на пост Олега Ляшка в Twitter
Коментарі на пост Олега Ляшка в Twitter

Нагадаємо, що політичний діяч Олег Ляшко звернувся до публіки з вдячністю про перемогу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", колишній український депутат Олег Ляшко оприлюднив фотографії своїх улюбленців.

Також портал "Українці" писав, що український депутат Олексій Гончаренко звернувся до українців з поясненням, чому люди відмовляються дотримуватися карантинних норм.