Популярна співачка Анна Сєдокова поділилася у соцмережі Інстаграм новим фото зі своїм молодим чоловіком. На артистці білий топ і картата сорочка, яка сповзла з плеча, та світлі джинси. Її чоловік Яніс Тімма стоїть поряд, ніжно нахилившись до дружини.

"Кажуть щастя любить тишу. Хіба тільки її? У психології є практика, коли ти опрацьовуєш прислів'я та приказки почуті десь. Це називається установки. Не твої. Чиї то. І ось ти з ними живеш і думаєш, що так треба. Не треба. Кожне життя індивідуальне і незрозуміле іншим. Ми можемо припускати, що відбуватися в чужих сім'ях, але тільки дурні говорять про те, що знають. Щоб знати, ви повинні прожити абсолютно таке ж життя, з точно такими обставинами. І правда ви не знаєте. І я не знаю як у вас.", - написала вона.

Анна Седокова, фото: instagram.com/annasedokova
Анна Седокова, фото: instagram.com/annasedokova


"Але точно знаю як у мене. Цей 2020 рік показав мені, що немає більше незмінних. Кожен день все може змінитися. Нас можуть закрити будинки, закрити кордони, надіти білі костюми на кожного і просто розлучити з коханими. Мій чоловік колись мені сказав "навіть 5 хвилин важливі" і я не хочу витрачати навіть 5 хвилин цього життя роблячи вигляд, що не люблю. Не хочу обніматися з іншими мужиками в кліпах, тому що так от треба. Я хочу обіймати свого чоловіка. Бути з ним. Ділитися радістю і надією з тими, кому вона так потрібна.", - зізналася артистка.

Сєдокова також звернулася до своїх недругів і заявила, що не збирається жити "сіренько":

"А для тих, хто хоче, щоб моя сім'я жила сіренько. Так не висовуючись. Як всі. Хочу вам сказати, так живуть не всі! Це Ви так живете. Ви сіренькі. І у вас не вистачає відповідальності взяти і розфарбувати цей світ в яскраві кольори. Говорити правду, робити більше, йти на ризик. Це є життя. І у нього багато фарб. І якщо не дозволяєте жити так собі, дозвольте іншим ❤️", - написала вона.

Раніше ми повідомляли, Dzidzio перетворився у філософа і показав себе в молодості: "Не можу повірити". Популярний український співак Михайло Хома - Dzidzio - поділився на своїй сторінці в Інстаграмі відео зі своєї молодості. На кадрах артист зовсім ще юний отримує гран прі за участь у фестивалі

Нагадаємо, що Джамала змушена була працювати в "пекельних" умовах, щоб вижити: "Плакала, але продовжувала". Артистка зізналася, що вона хоча і плакала постійно, але продовжувала працювати

Нагадаємо, що Ольга Сумська підкинула хорошу ідею для новорічного столу: салат з кальмарами від Роксолани