У 7 випуску реаліті "Холостячка" Ксенія Мішина вирішила відвідати житло решти чотирьох учасників, щоб краще дізнатися, які таємниці зберігають чоловіки.

Саші Еллерту нічого приховувати не довелося, адже він сам гордо показав холостяцький порожній холодильник і "сімейні" фото з рибалкою. Більше про побачення Ксюка і Саші - в матеріалі.

Перш ніж запросити Ксенію до себе додому, Еллерт вирішив надати зустрічі трохи динаміки. Тому чекав Холостячку в пісках на всюдиході. Чоловік захотів продовжити традицію підкорювати пустелі і води України.

Зупинившись на мить по центру річки, Саша зізнався Ксенії у закоханості. Цього разу розмова видалася абсолютно серйозною. Ксю зазначила, що ця зустріч одна з найбільш пам'ятних і особливих.

Після двоє вирушили додому до Еллерта, щоб Ксенія могла подивитися, як же учасник проводить свої холостяцькі вечори в домашній обстановці. У майбутньому Саша мріє про будинок із зоною барбекю, двома паркувальними місцями і великій родині в ньому. А поки живе в невеликій квартирі з приставкою, телевізором і порожнім холодильником.

Тема зайшла про друзів. Раніше Саша зазначив, що мріє про котедж, повний гостей і друзів. Тому Ксенії стало цікаво, наскільки збігаються їх бачення сімейного життя. Еллерт зізнався, що вільний час проводить з компанією у форматі "drink & travel".

"По-перше, я не "дрінк", я тільки"тревел". Тому якщо у нас складеться сім'я, то все це повинно залишитися позаду. Або траплятися зрідка", - зазначила Холостячка.

"У нас було класне побачення з Сашею. Але якщо його уклад життя буде різнитися з моїм, ми просто розійдемося", - уклала Ксенія.