Боротьба за серце першої української Холостячки стала ще більш напруженою, адже претендентів на серце Ксенії Мішиної залишилося всього чотири.

Всі учасники різні, але з кожним з них у головної героїні вже зав'язалася своя особлива історія. Кожен раз прощатися стає все складніше. Один з найсильніших ясновидців країни, астролог, постійний експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси» на СТБ Хаял Алекперов проаналізував зодіакальну Сумісність Ксенії і четвірки чоловіків.

Мішина // www.instagram.com/misha.k.ua/
Мішина // www.instagram.com/misha.k.ua/

У кого з претендентів на серце Холостячки більше шансів підкорити її? Яким може бути її майбутнє у відносинах з молодими людьми? І на що варто звернути увагу?

«Ксенія За знаком Зодіаку ― Близнюки, а за східним гороскопом ― Змія. Від природи дівчина володіє неймовірною сексуальною енергією і привабливістю. Перебувати в центрі уваги протилежної статі для неї ― звично і природно. При цьому жінка-Близнюки-загадкова і неповторна. Вона поєднує в собі і лід і полум'я, а тому будувати відносини з такою суперечливою натурою вельми непросто. Одними лише компліментами і знаками уваги серце такої красуні завоювати неможливо. Щоб вразити її, чоловікові варто підкріплювати свої слова і наміри упевненістю і рішучими діями. Згідно гороскопу, мудрість і проникливість ― відмінні якості Ксенії. Навіть за найяскравішою мішурою красивих жестів вона зуміє розглянути справжні мотиви людини. Так що домогтися її розташування-нелегке завдання. У любові така жінка, незважаючи на пристрасну натуру, в першу чергу все-таки керується розумом. А якщо чоловікові вдасться завоювати її любов, то він може розраховувати на вірність і підтримку. Але при цьому варто пам'ятати, що її лояльність – не привід розслаблятися. У цій жінці завжди буде залишатися шлейф таємничості і загадки.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

дівчина-Близнюки, народжена в рік Змії, швидше за все, зверне увагу на надійного чоловіка, який з одного боку зможе ставитися до неї, як до рівноправного партнера, а з іншого ― зможе стати їй опорою у важкі хвилини. З людиною, яка спробує підпорядкувати і повністю взяти на себе роль лідера, майбутнє у неї, ймовірно, не складеться. Також в обранцеві вона звертає увагу на духовну організацію. А тому навіть невеликі відмінності в моральних цінностях і ставленні до навколишнього світу можуть стати вирішальними для Ксенії у виборі партнера», ― зазначив Хаял Алекперов.

Зодіакальна Сумісність Ксенії з учасниками проекту

Андрій Рибак

Андрій Рибак
Андрій Рибак

Андрій-Лев зодіаку. Домагатися поставлених цілей за всяку ціну-тактика, за якою він звик жити. А те, що намічена вершина не дається йому легко, ще більше розохотить чоловіка-Лева.

За своєю природою представники цього знака-переможці. Але якщо відчувають, що є ризик зазнати поразки, можуть вести себе вкрай обережно і навіть невпевнено. Адже для них бути відкинутим або програти ― справжня фобія. Швидше за все, саме тому в Андрія раз у раз борються сумніви і страх відкритися в любові. Союз чоловіка-Лева і жінки-Близнюків буде пристрасним.

Але при цьому емоції можуть часто брати гору над здоровим глуздом. А вирішувати конфлікти вибуховим Левам і Близнюкам, які сповнені внутрішніх протиріч, дуже непросто.

Олександр Еллерт

Олександр Еллерт
Олександр Еллерт

Олександр зодіаку Скорпіон. За своєю природою він вірний, надійний і, що дуже схоже з Близнюками, вибирає раціональний підхід до життя.

Але при цьому спільною рисою зодіакальних знаків Ксенії та Олександра є і схильність замовчувати про свої образи, накопичуючи їх у великий клубок. Щоб розмотати його, комусь доведеться вийти із зони комфорту і проявити ініціативу. Дивлячись на Олександра, може здатися, що він відкритий.

Але це враження оманливе. Швидше за все, він дозволяє знати про себе рівно стільки, скільки йому здається потрібним. У відносинах чоловік-Скорпіон здатний виступити в ролі добувача, з яким жінка не буде ні в чому потребувати. Але при цьому варто бути готовим до ревнощів Скорпіона.

Євген Ковтуненко

Євген Ковтуненко
Євген Ковтуненко

Знак зодіаку Євгенія-риби-наділяє його оптимістичним сприйняттям світу і бажанням у всьому знаходити свої плюси. М'який і добродушний характер робить його майже ідеальним партнером, який може не тільки вислухати, а й підтримати, і заспокоїти, і мотивувати до нових звершень.

У любовних відносинах чоловік-Риби романтик, який завжди зможе здивувати приємним сюрпризом. Але при цьому йому може не вистачати впевненості і твердості в своїх рішеннях. У союзі з чоловіком-Рибами він як правило голова, але його жінка ― шия, яка ним керує.

Олексій Тригубенко

Олексій Тригубенко
Олексій Тригубенко

Сором'язливість і скромність Олексія ― заслуга знака зодіаку, під яким він народився. Він-Скорпіон, а тому звик бути обережним. Але при цьому Олексій народжений в Рік Дракона. А тому не сприймає півтонів.

Його наміри завжди серйозні і зрозумілі. Чоловіки-Дракони-природжені рятувальники, для яких на першому місці честь і гідність. Якщо вони відчувають несерйозне ставлення до себе, можуть віддалитися або зовсім закритися. З тими, хто їх цінує, вони по-справжньому щедрі. І в матеріальному, і в емоційному плані.

У союзі з жінкою-змією, якою є Ксенія, у Дракона є всі шанси досягти повної гармонії і взаєморозуміння. Адже в цій парі будуть не тільки пристрасть, але і бажання доповнювати один одного.