Ведуча новин на каналі "1 + 1" Алла Мазур здивувала шанувальників нежіночим заняттям: разом з сином Артемом народна улюблениця вирушила на риболовлю.

Телеведуча Алла Мазур, яка не так давно повернулася до роботи на каналі "1 + 1", здивувала шанувальників не зовсім жіночим заняттям.

Разом з сином Артемом ведуча новин рибалила на Дніпрі. Знімками з риболовлі Мазур поділилася на своїй сторінці в "Інстаграм".

За словами української телеведучої, їм з сином пощастило, адже вони живуть біля Дніпра. Дочекавшись канікул сина і своєї відпустки, сім'я вирушила на природу.

Алла Мазур
Алла Мазур

Алла Мазур
Алла Мазур

"Кількість риби - справа непрінціпова. Вона после всех погодніх перепадів злякалася и клюваті НЕ дуже Хотіла. Зато ми вписалися поміж двох дощів: Ранкова и вечірнім. Надихана свіжім повітрям", - пише вона в міроблоге. Алла Мазур розповіла шанувальникам, що хоч риби вони зловили і трохи, зате вдосталь надихалися свіжим повітрям. "Який Гарненький блондин-рибалка", - коментує фото телеведуча Лідія Таран.

"Ві молодці! Дуже круто! А синочок стильний и класний. Вітаю з гарним уловом !!!)))" - додала інша.

Нагадаємо, Алла Мазур захопила Мережа квітучим зовнішнім виглядом. Після курсу хіміотерапії і операції телеведуча повернулася в ефір "1 + 1" в ефектному плаття-вишиванці. Після недавньої операції медики дали Мазур хороші прогнози.

Ведуча програми "ТСН.Тиждень" Алла Мазур з новими силами повернулася до роботи.

Після курсу хіміотерапії і недавньої операції Мазур повноцінно повернулася до роботи. Народна улюблениця з'явилася в ефірі "1 + 1" у сукні-вишиванці і буквально зачарувала глядачів квітучим зовнішнім виглядом. Минулої осені у ведучої діагностували рак.

Їй довелося пройти через багато. Після недавньої операції медики дали Мазур хороші прогнози.

"Я особливо рада вітати вас, тому що поки лікувалася і оперувалася, щоб могли ми бачитися і далі, країна проходила своє випробування - увійшла в карантин і вже збирається з нього виходити", - сказала ведуча в ефірі.