Археологи знайшли можливе місце поховання єгипетської цариці Клеопатри, цю загадку не могли розгадати більше 2000 років.

Про це повідомляє Science Channel.

Знахідка була зроблена під час ретельних розкопок в Taposiris Magna, храмі, де багато проходів і гробниць в дельті Нілу.

Вчені знайшли "непотривоженою гробницю, прикрашену золотим листом", яка, згідно з новим документального фільму, "може стати відповіддю на 2000-річну загадку останнього місця спочинку Клеопатри".

Клеопатра стала останньою царицею Єгипту. Її коронували в 18 років, і вона стала однією з найвідоміших правительок-жінок в історії.

Проте вона асоціюється з "соблазнением, красою і скандалом". Її називають "іконою популярної культури і однією з найменш вивчених, але важливих жіночих фігур в історії". Вона стала героїнею численних фільмів і книг, проте до цих пір вчені не могли знайти її усипальницю, хоча новини про можливу знахідку періодично виникають в пресі. Вважається, що Клеопатра померла в 39 років, і була похована зі своїм коханим Марком Антонієм, породивши більш ніж 2000-річну загадку точного розташування її гробниці. Тепер, можливо, усипальниця буде знайдена.