Також дівчина зізналася в проблемах з харчовою поведінкою.

Ольга Бухарова, дочка відомої актриси Лариси Гузєєвої, розповіла в ефірі шоу "зірки зійшлися" на НТВ про незвичайну пухлину та інші недуги.

Дочка Гузєєвої
Дочка Гузєєвої

У дочки Гузеевой був дуже сильний страх захворіти на рак, оскільки вона вважає, що має генетичну схильність до хвороби. Раніше, в 2018 році, від онкології померла її бабуся Альбіна Андріївна.

Через два місяці після цього у Ольги знайшли велику пухлину в лівому яєчнику, що опинилася дермоїдної кістою. Вона доброякісна і формується через різних аномалій на стадії ембріонального розвитку.

Дочка Гузєєвої
Дочка Гузєєвої

Найчастіше людина може роками жити і не підозрювати про її існування. Лікарі стверджували, що це частина її брата-близнюка, який в підсумку не зміг розвинутися.

Я жила з цим з народження. І думала, що відчувати біль, коли тиснеш на живіт, — це нормально. Як сказали лікарі, такі пухлини ростуть, коли один ембріон "з'їдає" інший Ольга Бухарова, Дочка Лариси Гузеевой

Такі новини довели матір дівчини до істерики.

Дочка Гузєєвої
Дочка Гузєєвої

Їй було погано від цього. Гірше, ніж мені Ольга Бухарова, Дочка Лариси Гузеевой

Також в ході передачі Ольга розповіла про свої проблеми з булімією і анорексією. Всього кілька років тому при зрості 172 сантиметри вона важила 46 кілограмів. Зараз вага у неї становить 63 кіло, через що виробився комплекс. Але вона впевнена, що розлад харчової поведінки не можна вилікувати до кінця.