Нещодавно OopySpoopyMan шокував тисячі інших користувачів Reddit одним моторошним кадром. У темі Ghosts (привиди) чоловік поділився кадром, який він зняв напередодні.

Про це пише Mirror.

Пізньої ночі він почув дивні звуки зі своєї кухні і, захопивши телефон з включеною камерою, пішов перевіряти. OopySpoopyMan тисячу разів пошкодував, що в будинок не пробралися викрадачі. Адже те, що він побачив, було набагато страшніше.

Хлопець зробив фото в темряві, почувши дивні звуки
Хлопець зробив фото в темряві, почувши дивні звуки

Почувши стукіт і шум на кухні, я зробив знімок і побачив це. Щоб ви розуміли. Я живу з трьома друзями, але на момент знімка я був вдома зовсім один. Після Я увійшов на кухню, але там нікого не знайшов. Потім я перевірив кожну кімнату, але і там нікого не було. Вхідні двері замкнені, і всі вікна теж були закриті. Поняття не маю, що це таке OopySpoopyMan

After hearing taps and noises from my kitchen I take a photo and see this. from Ghosts

На кадрі зображений коридор, в кінці якого дверний отвір, що веде на кухню. Неуважному глядачеві може здатися, що на знімку немає нічого страшного, але варто придивитися, як скептицизм змінюється тваринним страхом. За дверима видніється блідий силует з чорними плямами на місці очей. Як за канонами фільмів жахів. Не дивно, що кадр став вірусним.

Хлопець зробив фото в темряві, почувши дивні звуки
Хлопець зробив фото в темряві, почувши дивні звуки

Публікацію оцінили більше шести тисяч разів. Правда, користувачі в коментарях помітили, що автору фотографії вони не заздрять. Будь вони на його місці, вони б самі попрощалися з життям від страху, коли побачили цей знімок на екрані.

Я нічого не бачу *наближаю фото* Божечки-кішечки! Bradley5314

Ні. Ні! Я відмовляюся в це вірити RegularFinger8

Мій внутрішній мисливець за привидами просто мріє, щоб це було реальним jess2k4