Макаревич звернув увагу на повну відсутність двонаправленого зв'язку між народом і владою в Росії.

Лідер групи "Машина часу" Андрій Макаревич дав інтерв'ю каналу RTVI, де відкрито розповів про своє ставлення до політики. Зокрема, мова зайшла про Володимира Путіна, а, як відомо, "машиніст" м'яко кажучи не схвалює його політичні заходи і рішення. Музикант часто висловлює критику на тлі цього на адресу лідера країни агресора. І він вперше пояснив, чому так склалося.

Андрій Макаревич
Андрій Макаревич

Макаревич звернув увагу на повну відсутність двонаправленого зв'язку між народом і владою в Росії. Він пояснив, що народ чує чиновників, а от останні громадян країни не завжди.

Музикант також пояснив, що виступає проти політики Володимира Путіна, оскільки впевнений, що насправді країною керують "доповідачі" з папками, де представлена стисла версія того, що відбувається в країні, або взагалі мало має спільного з реальністю.

В результаті Путін вживає заходів виходячи з представленої інформації, так як сам не дивиться ТБ, і не користується Інтернетом.

"Чи чує влада населення? <...> Я підозрюю і можу помилятися, що наш президент не ходить в Інтернет взагалі. Він іноді дивиться головні федеральні канали, а інформацію про країну і світ він отримує з татусів, які йому щоранку приносять на стіл. <...> Тому фактично країною керують люди, які складають ці татусі, а не він. Мене не влаштовує такий стан речей. Він повинен тримати руку на пульсі планети", – сказав Макаревич.

Володимир Путін
Володимир Путін

Він також висловився про державну пропаганду в Росії, з якою зіткнувся саме через свою опозиційну позицію до чинної влади, за виключення часу президентства Дмитра Медведєва.

Результатом обрушилася на нього "мощі вітчизняної пропаганди" стали "установки" чиновників не відвідувати його концерти. Артист підкреслив, що це було неприємно, але з часом все потихеньку приходить у своє звичне русло.