Скандал на "Золотому грамофоні"! Лобода розповіла, чому не вийшла на сцену

Виступ на зйомках церемонії «Золотий грамофон» Світлани Лободи було зірвано — співачка так і не вийшла на сцену, покинувши концертний зал до початку заходу.

Організатори премії поспішили звинуватити зірку в непрофесійній поведінці. Причиною назвали обурення зірки схожістю її номера з номером співачки Марі Краймбрері - за хвилини до початок дійства стало відомо,що у обох співачок в номері присутня ванна.

Фото Світлани Лободи
Фото Світлани Лободи

В ексклюзивному коментарі SUPER Світлана Лобода пояснила, що сталося за лаштунками "Грамофону»:

"Коли два тижні тому ми заявили, що будемо готувати номер, в якому головним реквізитом буде ванна, ми два тижні готували його, до п'ятої ранку я репетирувала. Найняла каскадерів, акробатів. Моє тіло в синцях і ударах. Привернула величезну команду з Києва. Не для того, щоб вийти і взяти грамофон, а для того, щоб виступити і порадувати свого глядача!",- каже Світлана Лобода.

Зірка також пояснила, що їй просто відмовили в праві розставити однакові номери, щоб вони не перетиналися.

Фото Світлани Лободи
Фото Світлани Лободи

"І за годину до концерту, я дізнаюся, що за два номери до мене, режисер грамофона вирішив ввести в програму номер з використанням теж ванни і поставити його поруч з моїм номером. Звичайно, я попросила розставити ці номери хоча б за програмою. І коли мені в цьому було відмовлено, я порахувала, що моя участь сьогодні в «Золотому грамофоні» просто неможливо. Я вважаю, що ми як артисти повинні боротися за те, щоб підвищувати якість наших виступів на концертах і на всілякі зйомках і тільки таким чином ми можемо підтримувати інтерес нашого глядача", - пояснила Світлана Лобода.