Продюсер Світлани Лободи Нателла Крапівіна дала ексклюзивне інтерв'ю Ксенії Собчак для її YouTube-каналу, де розповіла про роботу з Лободою, про особисте, також висловила свою думку про творчість Моргеншерна.

Нателла Крапівіна досить жорстка людина, як вона сама про себе не раз розповідала, її творчі плани продумані на роки вперед, адже, крім Світлани, у неї є і кіно - і телепроекти, в тому числі під її початком створена відома передача «Орел і Решка». Навіть пандемія не зупинила робочий процес Нателли. За її словами, в карантин кілька концертів вони з Лободою все ж проводили.

Нателла Крапівіна
Нателла Крапівіна

- Свєта дуже боїться всього цього, - каже Крапівіна. - Ми якось приїхали на виступ, потрібно було пройти через кухню. Всі офіціанти стояли в масці, як по стійці "смирно", а у одного з них маска трохи з'їхала вниз, він навіть не помітив, мабуть. Свєта відразу грізним виглядом вказала йому рукою поправити маску. Смішна була історія.

Нателла Крапівіна не так давно обзавелася новою житлоплощею. Продюсер придбала заміський будинок вартістю близько 100 мільйонів рублів. Незважаючи на заможну сім'ю – її батько, підприємець Вагіф Алієв входить в 20-ку найвпливовіших людей України, – Крапівіна бажає бути незалежною, на свої потреби заробляє сама.

Ксенія Собчак не могла не запитати про чутки в жовтій пресі, де активно писали про любовні стосунки Нателли і лободи.

Фото Світлани Лободи
Фото Світлани Лободи

- Ми зі Свєтою дві споріднені душі, при тому що ми зовсім різні люди. Я завжди за неї переживаю, мені за неї тривожно. Наші спільні фото, якісь пости абсолютно нічого не значать, нам просто було все одно, хто про нас що подумає. Навіщо про це говорити, спростовувати ці статті про нас, – Мені подобається цей ореол таємничості навколо Світіної життя і моєї.

- Я виросла в дуже консервативній родині, - відповідає на питання про нетрадиційну орієнтацію Крапівіна. - Я настільки боюся, що якийсь мій вчинок дійде до батька, що в багатьох речах я собі в житті відмовляю. До сексу я з роками стала байдужа, настільки я себе тримаю в рамках, якщо я чогось захочу, у мене це буде. Я вільна людина, але моє виховання і моя національна приналежність багато чого мене в житті позбавляє, це моя доля. Зараз всі мої думки про другу дитину, дуже хочу народити його сама.

Відносини Лободи і фронтмена групи «Rammstein» Крапівіна не стала коментувати, сказавши лише, що це не продюсерська історія.

- Ми підігріваємо інтерес до артиста тільки музикою, я проти фіктивних відносин, - зазначила Нателла. - У кишеню такий піар не покладеш. Коли є хіти, навколо артиста завжди будуть розмови, як у ялинки було в один час. Моргенштерн-це дичина, він не музикант і не артист. Dava я теж не розумію, як каже мій батько:»розстріляти".

Фото Світлани Лободи
Фото Світлани Лободи

- Навіщо Кіркорову тоді дует з Давою або Баскову з Мілохіним?

- Я не можу це дивитися, це настільки повз аудиторію. Для Дави Кіркоров-це гора Арарат, а Філіп Бедросович просто розважається.

Рік тому, здавалося б, кращі подруги Нателла і Лобода відписалися один від одного в соцмережах.

- Ми сильно посварилися, були на межі розриву, – розповідає Нателла. - Світла дуже деспотична, гіперперфекціоніст в роботі, ми глобально перестали знаходити взаєморозуміння у творчості. Я спокійно ставлюся до того, якщо щось піде не так, не запалиться прилад, наприклад. У якийсь момент я зрозуміла, що більше так не можу. Якщо раніше, до 2017 року, приблизно, світла прислухалася до мене в питаннях роботи, то тепер вона стала все вирішувати сама. Останній наш конфлікт повинен був закінчитися розставанням, але Свєта зробила все для того, щоб наші відносини продовжили розвиватися, вона виявилася мудрішою за мене.