Подробиці розкрив PR-менеджер GSC Game World Захар Бочаров, повідомляється на сайті Xbox.

Читайте нас у Google News!

На відміну від попередніх ігор серії, в S.T.A.L.K.E.R. 2 буде повністю відкритий світ, а не пов'язані між собою локації. Мутанти і неігрові персонажі будуть взаємодіяти між собою, причому навіть у відсутності гравця. Завдяки системі A-Life 2.0 Зона буде виглядати «змінює і по справжньому живою».

Представник студії також зауважив, що творці S.T.A.L.K.E.R. 2 розуміють Зону навколо ЧАЕС як самостійного персонажа серії: «Це небезпечне місце, з мутують істотами, смертельної радіацією і аномальної енергією».

Українці тепер і на Flipboard! Додавай скоріш!

За словами Бочарова, кожен геймер стане автором своєї власної історії, тому кожне проходження буде унікальним. «Вам доведеться постійно робити важкий вибір - і бути досить сміливим, щоб протистояти наслідкам», - підкреслив представник GSC Game World. У гри буде складний розгалужений сюжет з декількома кінцівками.

Перший трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2 був представлений 23 липня. Розробники гри не повідомили дату релізу, однак відомо, що нова частина серії вийде на ПК, Xbox Series X і буде доступна передплатникам Game Pass.

Раніше Українці писали, що на вихід гри S.T.A.L.K.E.R. 2 геймери чекають вже не один рік. Однак, перший трейлер став великою несподіванкою. Фанати переглянули його дуже ретельно та помітили там згадку поеми Тараса Шевченка "Катерина".

Цю пасхалку (закладений секрет від розробників) вже активно обговорюють у соцмережах та ігрових пабліках. Звичайно, російські геймери обурені і називають цю пасхалку "націоналістичною".

У грі S.T.A.L.K.E.R. 2 знайшли пасхалку з поемою Шевченка,
У грі S.T.A.L.K.E.R. 2 знайшли пасхалку з поемою Шевченка,

Що викликало обурення

На одному зі кадрів трейлеру можна побачити приміщення з безліччю інкубаторів, в яких розміщені істоти, схожі на ембріони. Частину тексту з "Катерини" можна побачити на одному з інкубаторів. Там такий текст:

Не слухала Катерина

Ні батька, ні неньки,

Полюбила москалика,

Як знало серденько.

Полюбила молодого,

В садочок ходила,

Поки себе, свою долю

Там занапастила.

Це і обурило росіян. Вони називають Шевченка "націонілістом", а трейлер "політизованим".

Схоже, розробникам S.T.A.L.K.E.R. 2 важливі націоналістичні ідеї. Можливо, це просто збіг чи помилка, – пише автор shazoo.ru.

Нагадаємо, 23 липня компанія Microsoft провела онлайн-показ ігор для приставки Xbox Series X. Серед анонсу і гра від українських розробників S.T.A.L.K.E.R. 2.

У грі S.T.A.L.K.E.R. 2 знайшли пасхалку з поемою Шевченка,
У грі S.T.A.L.K.E.R. 2 знайшли пасхалку з поемою Шевченка,

У грі S.T.A.L.K.E.R. 2 знайшли пасхалку з поемою Шевченка,
У грі S.T.A.L.K.E.R. 2 знайшли пасхалку з поемою Шевченка,

Що стосується анонсу гри, то навіть приблизної дати поки немає. Відомо лише, що гра спочатку вийде на ПК та Xbox Series X, а також в день релізу буде безкоштовно доступна підписникам Game Pass. S.T.A.L.K.E.R. 2 стане тимчасовим ексклюзивом Microsoft, тобто на PlayStation 5 вона вийде пізніше.