В елегантній, жіночній красуні, мамі п'ятирічного сина зараз складно дізнатися ту "руденьку татушку", яка на початку нульових так відчайдушно співала про одностатеву любов до своєї партнерки по групі Юлії Волкової.

Але ця метаморфоза далася Олені зовсім не легко. Кореспонденту Sobesednik.ru Катіна одного разу зізналася-після розпаду групи у неї була затяжна депресія, вийти з якої їй допомогли фахівці.

гурт "Тату"
гурт "Тату"

У 2000 році пісня "я зійшла з розуму" звучала з кожної праски, а 16-річна Олена Катіна і 15-річна Юлія Волкова миттєво стали знаменитими. Трохи пізніше вийшов дебютний альбом колективу " 200 по зустрічній», пісні в якому були просто просякнуті ЛГБТ-тематикою. Концерти "татушок" теж проходили не без провокацій. На своїх виступах знаменитості не тільки грали в любов між собою, але і виводили на сцену двох юнаків і пару дівчат, роздягали їх до пояса і просили цілуватися один з одним. Тату швидко завоювали світову славу, у якій були як плюси, так і мінуси.

- У нас під під'їздом вічно стирчали шанувальники, і якщо ми з Юлею виходили кудись удвох, відразу налітав натовп людей,-згадала Катіна в одному зі своїх недавніх інтерв'ю «навколо ТБ». - Я вважаю, що кожній людині необхідний особистий простір. Коли мова йде про таку славу, яка була у нас, його, на жаль, зовсім мало. Я б сказала, взагалі майже немає. Звичайно, від цього втомлюєшся. У мене в житті був такий період, коли я з сім'єю не фотографувалася, тому що мене трясло при вигляді фотоапарата.

гурт "Тату"
гурт "Тату"

Але в 2009 році група розпалася. Кожна з учасниць "Тату" пішла своєю дорогою. Причини тоді називалися найрізноманітніші: від ворожнечі між Катиною і Волковою до банального піару. І хоч багато шанувальників все ж дотримуються першої версії, сама Олена про свою колишню партнерку по групі за десять років після розпаду не сказала жодного поганого слова. На всі питання, пов'язані з Волковою, вона відповідає дуже акуратно.

- Правда в тому, що у нас з Юлею різні погляди на робочий процес і на майбутнє, ось і все. А контакту між нами немає – - ділилася Олена з кореспондентом Sobesednik.ru.

Катіна зізнається: розпад групи завдав великого удару по її психіці. Артистка довгий час страждала від затяжної депресії.

- Я тоді зрозуміла, що мені потрібно все починати спочатку, – сказала нам «екс-татушка». - Звернулася до психолога, будучи сама з психологічною освітою. Фахівець допоміг мені розібратися в собі, завдяки чому я почала сольну кар'єру.

Катіна і донині-частий гість в кабінеті психолога. Зірка регулярно радиться з фахівцем з приводу різних життєвих ситуацій.

Олена Катіна і Юлія Волкова, група Тату
Олена Катіна і Юлія Волкова, група Тату

Свою сольну кар'єру Олена починала будувати в Америці, але більше п'яти років тому вона повернулася в Росію з радісного приводу – артистка вперше стала мамою. Сина Олександра Олена народила від чоловіка-словенського рок-музиканта Сашо Кузмановича.

- З материнством приходять зовсім інші почуття – - зізналася нам Катіна. - Навіть не знаю, як я могла жити раніше без мого сина стільки років! Приїхала в Росію народжувати і залишилася тут. Тут у нас бабусі! Для них Саша - дуже довгоочікувана дитина! Я просто не могла собі дозволити позбавити такої величезної радості своїх рідних, зокрема свою бабусю. Хоча багато моїх знайомих крутили біля скроні і говорили: "Ти що, дура? Чому ти не народжуєш в Америці? Всі туди з Росії їдуть народжувати, а ти навпаки!"Але я анітрохи не шкодую і вважаю, що це був найправильніший вибір!

Олена Катіна, група Тату
Олена Катіна, група Тату

Рік тому Катіній довелося пережити ще один стрес – розлучення. За інформацією з оточення артистки, вони з Сашо втратили колишню пристрасть один до одного. Однак, за словами Олени, після розлучення їм з колишнім коханим вдалося залишитися в хороших дружніх відносинах. Наскільки допоміг у цьому психолог, Катіна замовчує.

- Сашо-батько моєї дитини – - констатує співачка. - Він спілкується з сином практично кожен день по відеозв'язку. Сашо живе в Словенії, тому наше спілкування відбувається за допомогою інтернету. Незважаючи на те, що ми не живемо більше разом, він назавжди залишиться моєю сім'єю. Ми вирішили розійтися як дорослі, інтелігентні люди, без скандалів. Наше мирне розставання пішло на користь нам обом. Просто ми більше не разом, але у нас спільна дитина, яка повинна знати свого батька.