Співачка втратила дитину після цькування за участю російського божевільного депутата Мілонова. Тепер вся надія на сина Архипа.

За зовні безхмарним життям Наташі Корольової ховається жахлива драма, пов'язана з втратою дитини. Зірка досі не оговталася від цього удару до кінця. Та сама невдала вагітність була у королевою другою за рахунком і збіглася з секс-скандалом.

Наташа Корольова
Наташа Корольова

У 2015 році в мережу потрапили голі фото зірки. Тоді громадськість звинуватила Королеву в піарі, депутат Віталій Мілонов виступив з ініціативою позбавити її звання Заслуженої артистки Росії і не допускати до вистав за участю дітей.

За словами Наташі Корольової, це цькування "пробило броню", вона загриміла під крапельниці з нервовим зривом і втратила дитину на третьому місяці вагітності.

- У людини є референти, які можуть зателефонувати і запитати, а не порушувати всі рамки пристойності і закони, – підкреслила Корольова. - За дверима своєї квартири ми можемо робити все, що завгодно. Тим більше, що нічого прямо ТАКОГО ми там не робили.

Наташа Корольова
Наташа Корольова

Як розповіла співачка, вся ця ситуація погіршувалася ще тим, що вона довго намагалася завагітніти. Королева робила так звану "підсадку", але всі спроби виявилися безуспішними. А тут вагітність настала сама собою, вже було чутно серцебиття, і навіть мамі співачка повідомила радісну новину.

- Це і для нас розплата, щось неправильно ми зробили. А може, не під силу вже було – - сказала Наташа Корольова.

Відійти від стресу королевою допомогли медитації, споглядання природи і люди, які її відволікали і не давали зациклитися на ситуації.

Наташа Корольова і Тарзан
Наташа Корольова і Тарзан

Відповідаючи на питання PeopleTalk про сурогатне материнство, співачка сказала, що, напевно, вже краще чекати онуків. Тим більше що синові Архипу вже 18 років, і якщо раніше він хотів сестру або брата, то тепер уже немає.

Наташа Корольова і її хіт "Жовті тюльпани" стала символом цілої епохи, а її роман з Ігорем Ніколаєвим стартом хайпа і світських новин з жовтим відтінком.