Учасниця нового проекту на СТБ-Холостячка, Ксенія Мішина відповіла на хвилюючі питання про своє особисте життя.

Готується черговий випуск інтригуючого шоу-Холостячка з Ксенією Мішиною. СТБ обнадіює, пристрасті нагнітаються і тисячі телеглядачів з нетерпінням чекають, кого ж саме вибере Ксенія Мішина. Головною героїнею проекту стала талановита актриса театру і кіно, любляча мама - Ксенія Мішина.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Однак, Ксенія Мішина зізналася, як їй вдається поєднувати особисте життя і професію. Мішина відповіла СТБ на питання про те, в яких кількостях і як чоловіки присутні в її житті.

Ксенія Мішина зізналася, що вона дуже багато часу присвячує своїй роботі, і їй не вистачає часу з кимось знайомитися.

"Більшу частину свого життя я присвячую роботі. Часто мені не вистачає часу на себе, а тим більше, на подібні завдання - з кимось познайомитися. Тому сказати, що в моєму житті присутня величезна кількість чоловіків і у мене немає від них відбою, не можу ніяк. Я живу, працюю і впевнена, що зустріти людину можна скрізь. А якщо мені зараз пропонують для цього спеціальну можливість, то чому відмовлятися? Цікаво досліджувати себе, свої бажання, пріоритети і поведінку у виборі чоловіка. Навчитися відчувати, хто і що подобається, і розібратися в чоловічій психології. Цей час на проект буде відведено спеціально для мене і моїх питань. І це дуже класно", - зізналася вона.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Нагадаємо, що шоу Холостячка виходить на СТБ з осені, і проходить у форматі Холостяка, тільки навпаки - уваги Холостячки будуть домагатися чоловіки.