Талановита російська актриса театру і кіно, телезірка, колишня дружина Гаріка Харламова Христина Асмус поділилася знімками в соцмережі. Вона порадувала шанувальників своїм новим виглядом.

Відповідні фотографії Христина Асмус розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Російська знаменитість постала перед публікою у відвертому образі – білий нічний одяг, що нагадує дуже довгу майку. На першому кадрі Христина зробила популярну фотографію селфі, а на другому - вона лежить на величезному ліжку, де половина її тіла знаходиться під ковдрою, а друга половина - на виду.

Варто відзначити, як актриса грайливо показує свою ногу і піднімає піжаму вгору. Також знаменитість підписала свій пост, поцікавившись у шанувальників, як проходять їхні вихідні.

"А як проходять ваші вихідні? 🤩 У мене не так, як на другій безсоромній фотці)), а суто театральні - репетиції нової вистави з @danil_chaschin в театрі Єрмолової, похід на прем'єру в театр націй і зустріч з @kislomolochniy в Театрі на Малій Бронній 🤪". - прокоментувала свій знімок російська зірка.

Число підписників Христини Асмус вже досягло 4-х мільйонів чоловік в соціальній мережі. Вони активно залишають коментарі під кожною публікацією артистки Російської Федерації.

"Раніше колір волосся був звичніше, чи що", "Що за диво-Юдо", "Вам йде такий колір волосся)", "Така гарненька", "Остстой, після фільму текст потягло тьолочку по кривій", - залишають відгуки шанувальники актриси під знімками.

Коментарі на пост Христини Асмус в Instagram
Коментарі на пост Христини Асмус в Instagram

Коментарі на пост Христини Асмус в Instagram
Коментарі на пост Христини Асмус в Instagram

Нагадаємо, що талановита російська актриса Христина Асмус звернулася до публіки з розповіддю про перевтілення.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома актриса РФ Христина Асмус здивувала юзерів соцмережі кардинальною зміною вигляду.

Також портал "Українці" писав, що вульгарна фотографія Христини Асмус викликала багато негативних відгуків.