Талановитий актор, учасник "Танці з зірками", український мачо Тарас Цимбалюк порадував фанатів шикарним знімком зі своєю дружиною. Вони показалися в незвичайному образі.

Відповідну фотографію Тарас Цимбалюк розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Зіркова пара постала перед публікою в досить похмурому образі – вони обидва одягнені в чорні довгі пальто. Дружина Тараса стоїть і тримається за комір, закривши очі, а за нею стоїть її чоловік, який тримає її за плечі і чуттєво цілує в голову.

Український актор вирішив поділитися найціннішим, що у нього є. Також він розповів зворушливу історію під своїм постом, і про те, як він бачить сімейну цінність.

"Хочу з вами поділитися дуже особистим. Вперше пишу тут подібне. Я ріс у сім'ї, де батьки вчили мене цінувати інститут сім'ї змалку. Сім'я - це храм. Це святе місце. Його потрібно берегти і обом духовно рости заради його існування. Коли я був пацаном, на першому курсі інституту я розумів, що жінка всього мого життя має бути схожа на мою Маму. Моя Мама - зразкова Берегиня нашої сім'ї. Слово "Берегиня" - глибочезне і я його не відразу почав розуміти... Якби непросто чи скрутно-матеріально нам не було у свій час... З подачі Мами мій Тато завжди знаходив вихід! Так, саме така формула є зразком для мене і саме це є силою багатьох сімей! Мама-Берегиня!",- звернувся до публіки актор.

Також Тарас Цимбалюк зробив відверте зізнання перед усіма своїми шанувальниками, які так захоплюються його творчістю.

"Незважаючи на ті що я важу майже сто кілограмів, всередині мене сидить малолітній сцикун, котрий іноді неспроможний вирішити якісь елементарні побутові проблеми. Я іноді дуже переживаю за якісь моменти у професії. Буває мені потрібна порада справжнього друга, котрий стоїть горою за мене і є моїм однодумцем!І зараз, відчувши що Тіна не просто моя кохана і майбутня дружина, головне, Тіна-Берегиня нашої сім'ї і я можу сміливо сказати, я найщасливіший чоловік!",- продовжив свій монолог відомий актор.

Шанувальники, які побачили публікацію свого кумира, не стримали своїх емоцій і залишили чимало відгуків під душевною історією.

"👏 👏 👏оце ти молодець! Такі правильні слова і почуття. Я уявляю як Тіні приємно! Клас👌", "Тарасе, Тіна, які ви прекрасні 😍. Яке чуттєве і змістовне фото, в ньому просто сказано все без зайвих слів! Ви створені один для одного!!!!", "Тіні пощастило в цім жити бо їй дістався справжній чоловік. Низький уклін вашим батькам що зростили такого чоловіка.", "Цікава відвертість, дякую! Так і повинно бути....",- коментують фотографію фанати Тараса.

Коментарі на пост Тараса Цимбалюка в Instagram
Коментарі на пост Тараса Цимбалюка в Instagram

Коментарі на пост Тараса Цимбалюка в Instagram
Коментарі на пост Тараса Цимбалюка в Instagram

Нагадаємо, що український актор Тарас Цимбалюк розповів, як він обожнює займатися спортом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменитий український актор Тарас Цимбалюк показав свою другу половинку в соцмережі.

Також портал "Українці" писав, що талановитий актор блиснув своїм біцепсом для жіночої аудиторії.