Талановита українська співачка, красуня, народна артистка України Ані Лорак оприлюднила публікацію в соціальній мережі. Вона похвалилася своїм шикарним образом успішної леді.

Відповідні фотографії Ані Лорак опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Всім відомо, що українська співачка Ані Лорак славиться своєю красою і величезним талантом. Кілька років тому вона поїхала жити в Росію і побудувала там успішну кар'єру сольної співачки.

Крім цього, варто відзначити, що вона є активним користувачем в соціальних мережах. Артистка активно публікує різноманітні фотографії та відеоролики зі своєю участю.

У своєму черговому пості зірка естради показала свій шикарний образ - костюм чорного кольору з блискітками, який складається з стильних штанів, ременя і незвичайного топіка у формі ліфчика. Варто підкреслити, що цей костюм шикарно виглядає на артистці, він ідеально підкреслює соковиті форми і струнке тіло знаменитості.

Фанати, які підписані на сторінку своєї улюблениці, активно коментують кожну її публікацію, і ця - не стала винятком.

"Щось фігури немає взагалі 😂", "Обожнюю ❤️ найкраща ❤️😍 😍", "Але ми не розуміли одного, що всі ми як люди, страждаємо і любимо........", "Хороша незвичайно!!!!", "Шикарна Багіра 🔥 який образ, яка фігура 💥 💥 💥 Кароліночка, з якої ти планети? Мегакосмічна ❤️ а цей погляд, здатний звести з розуму! Яскрава комета, вулкан краси, океан жіночності ❤️ крутиш голову 💎 немає стількох слів захоплення... Грудень подарував стільки образів, що просто ВАУ 🔥 🔥 🔥 так тримати, дорога! Завжди бути Дівою, завжди бути королевою ❤️", - коментують публікацію знаменитості юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Нагадаємо, що народна артистка України Ані Лорак порадувала шанувальників своїм вокалом без фонограми.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита співачка Ані Лорак оприлюднила відеоролик зі знаменитого російського шоу.

Також портал "Українці" писав, що красуня Ані Лорак похвалилася своїм шикарним і зухвалим вбранням.