"Холостячка" Ксенія Мішина знайшла свою любов на проєкті, хоч з її вибором багато хто був не згоден.

Однак шоу мало великий ажіотаж і фанати з нетерпінням жадають дізнатися, хто ж стане наступною учасницею. Публіка навіть вже намітила собі головну претендентку.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Жіноча версія шоу «Холостяк» побила всілякі рейтинги на телебаченні, а сама «Холостячка» стала самим топовим запитом в Гугл за це рік. А тому не дивно, що глядачі готові до нового сезону і хочуть знати, за чиє серце поборються найкрасивіші та успішні чоловіки України.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Звичайно ж, на роль головної героїні шоу «Холостячка» потрібно розглядати жінку, чиє серце ще вільне. Це повинна бути особистість, якій складно знайти любов в таких звичайних місцях, як кафе, бари чи під час прогулянки в парку.

Аліна Гросу, фото: instagram.com/alina_grosu
Аліна Гросу, фото: instagram.com/alina_grosu

За традицією, «Холостячкою» повинна стати зірка шоу-бізнесу, яка, до того ж готова до серйозних стосунків. Шанувальники активно обговорюють, хто це може бути: Тіна Кароль, Ані Лорак, Слава Камінська, Марина Боржемська, Наталя Могилевська, Тетяна Решетняк, а може бути, Аліна Гросу?

Фото Слави Камінської
Фото Слави Камінської

У будь-якому випадку величезна кількість шанувальників шоу жадають побачити в ролі «Холостячки» Лесю Нікітюк.

Фото Лесі Нікітюк
Фото Лесі Нікітюк

Гумористка з прекрасними довгими ногами стала б ідеальною кандидаткою. Вона привнесла б в проєкт не тільки драму, а й частку гумору, як вона це вміє. Ось тільки буде нелегко знайти під зріст зірки «Орла і Решки» стільки претендентів вище 180 сантиметрів.

Фото Лесі Нікітюк
Фото Лесі Нікітюк

Також Українці писали, що актриса театру і кіно Ксенія Мішина в дев'ятому випуску реаліті назвала ім'я переможця.

Після фінальних індивідуальних побачень Мішина прийняла доленосне рішення. Переможцем реаліті став комік і сценарист Кварталу 95 Олександр Еллерт. Комік двічі був одружений.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

На фінальній церемонії Мішина зазначила, що їй іноді буває важко спілкуватися з чоловіком, але незважаючи на це, вона закохана. На сторінці в Instagram кінозірка подякувала команді реаліті за виконану роботу і підкреслила, що зробити правильний вибір їй підказало серце.

"Дякую! Сьогодні мені хочеться прокричати ці слова так голосно, щоб вони луною відгукнулися в серці кожного, хто доклав свої зусилля до того, щоб проект Холостячка був таким, яким ви його побачили. Хтось скаже шоу, постановка, сценарій. Я скажу-так! Але не той сценарій, про який ви зараз подумали. Вибір я робила серцем. Красива імпровізація неможлива без продуманого і підготовленого контексту. Над тим, щоб ціле життя під назвою Холостячка відбулася, працювала величезна команда. Незважаючи на те, що це шоу, перш за все це реаліті, я щиро дякую всім цих неймовірних людей, які зробили цю казку бувальщиною!", — написала актриса.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина