Жінка виявила в брюссельській капусті "лик Ісуса", коли готувала вечерю.

34-річна Шона Робертс знайшла паросток брюссельської капусти, який нагадував Ісуса Христа, або героя Піратів Карибського моря Джонні Деппа.

Мама була так вражена, виявивши обличчя Ісуса на брюссельській капусті під час приготування овочів, що вирішила вберегти його від сковороди.

Вона сказала, що схожість з Христом приголомшила її, але визнала, що вона також сказала, що листові овочі були трохи схожі на героя "Піратів Карибського моря" Джонні Деппа.

Жінка виявила лик Христа на брюссельській капусті
Жінка виявила лик Христа на брюссельській капусті

Мама взяла паросток і пішла покласти його назад в каструлю, але сказала, що у неї "не вистачить духу приготувати його", тому залишила паросток в якості нагадування, перш ніж зателефонувати двом своїм синам.

14-річний Джек Харпер і 10-річний Майкл Харпер також були шоковані відкриттям і сказали, що сім'ї здалося забавним, що паросток Ісуса був знайдений перед Різдвом.

Пані Робертс сказала: "Коли я побачила це обличчя, я пам'ятаю, як подумала:" Боже мій, це ж Ісус", адже це було так близько до Різдва. У мене не вистачило духу приготувати його, тому я залишила паросток в кутовому шафі, і він просто лежав там деякий час. Після того, як він перестав бути схожим на Ісуса, його кинули в зелений сміттєвий бак. Я подумала, що це було забавно, і це було ще смішніше, тому що я знайшла його незадовго до Різдва".

Жінка виявила лик Христа на брюссельській капусті
Жінка виявила лик Христа на брюссельській капусті

Шона додала: "Коли я побачила обличчя, я розповіла дітям, що не знаю, Джонні Депп це чи Ісус. Я сказав своїм друзям, що побажала Джонні Деппа на Різдво, і я отримала його у вигляді паростка брюссельської капусти.

Шона Робертс працююча повний робочий день, сказала: "Я не особливо релігійна, я б описала себе як дуже відкрита, мені подобається вивчати всі елементи релігій і вірувань людей, тому я, ймовірно, назву себе духовною людиною. Коли я помітила саме цей паросток, я подумала, що це забавно, це просто розсмішило мене".

лик Христа
лик Христа