Знаменитий український артист, автор і виконавець власних треків, хореограф, унікальний співак Дмитро Монатік розмістив фотографії в своєму акаунті в соціальній мережі. Він показався аудиторії на міжнародній церемонії.

Відповідну публікацію Дмитро Монатік оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

Талановитий артист постав перед шанувальниками в шикарному образі - чорний смокінг, під яким була біла сорочка, і стильний метелик на шиї.

Варто відзначити відмінний настрій артиста, він стоїть перед камерами об'єктива зі своєю напарницею по сцені Надею Дорофєєвої для шикарного спільного знімка. Також Дмитро розмістив знімки і з іншими відомими людьми.

Відомо, що Монатік і Надя Дорофєєва зробили спільний кліп на пісню "Глибоко", який користується величезною популярністю.

"Дякую вам @elle_ukraine за церемонію нагородження #ELLEStyleAwards, яку вдалося провести в такий час. Дякую @sonickelle, @olga_zoria за те, що радуєте нас красою, надихаєте в шалено складний період життя кожного з нас. Це дуже цінно і важливо.Дуже приємно отримати нагороду саме в цій номінації, адже для #MONATIKCorporation весь рік пройшов під знаком дуетів і об'єднань. Ми познайомилися з хлопцями @otogstudio, завдяки прекрасній @borodina .У той момент ми хотіли робити ребрендинг сайту.@irinamonatik побачили приголомшливу прикрасу на шиї у Олі.І так все почалося.А давайте спробуємо?І ми спробували", - прокоментував свій пост артист.

Нагадаємо, що український артист Дмитро Монатік оприлюднив шикарний кліп на честь майбутнього Нового року.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменитий співак Дмитро Монатік розповів шанувальникам святкову історію.

Також портал "Українці" писав, що талановитий артист Дмитро Монатік розповів українцям, чому він сперечається зі своєю дружиною.