У Києві стартували зйомки нової 16-серійної картини «У полоні минулого». Виробництвом серіалу на замовлення каналу «Україна» займається компанія «Київтелефільм». На глядачів чекає захоплююча історія, в центрі якої заплутаний детектив, моторошні таємниці минулого та всепереможне кохання.

Колись талановитий хірург, а тепер патологоанатом Віра живе однією роботою і турботами родичів, які часто потребують її допомоги. Після сумного досвіду романтичних відносин вона повертається у рідне містечко, сподіваючись зрозуміти, як жити далі. Але раптово Віра з'ясовує, що її молодшого брата звинувачують в убивстві, яке, за його словами, він не скоював.

Віра вирішує допомогти дорогим їй людям і своїми силами знайти справжнього винуватця злочину. Ситуація ускладнюється тим, що розслідування доручають Федору, до якого Віра раніше відчувала ніжні почуття. Чим ближча героїня до правди, тим більше дивних, страшних речей починають відбуватися з її близькими, про темне минуле яких вона навіть не підозрює.

«Цей серіал про життя, де є місце коханню, зраді, заздрості та іншим людським проявам. Розкриваються відносини однієї сім'ї, а, як ми знаємо, всі комплекси йдуть з дитинства. У полоні минулого - це шлейф давніх подій, за які герої розплачуються сьогодні», - поділився режисер фільму Олександр Мохов.

Одну з ролей у серіалі виконує актриса і співачка Аліна Гросу, яка впевнена, її героїня на ім'я Аврора не залишить байдужим глядача.

«Я граю дуже цікавого, несподіваного і яскравого персонажа, який буде в кожній серії відкриватися по-різному. У фіналі глядач, сподіваюся, буде відчувати до моєї героїні величезну гаму почуттів: прийме її, можливо, зрозуміє, а можливо й ні», - ділиться актриса Аліна Гросу.

У ролях: Світлана Смирнова-Марцинкевич, Інга Оболдіна, Петар Зекавіца, Кирило Кузнєцов, Христина Ісайкіна, Степан Лапін, Катерина Владимирова, Інна Коляда, Аліна Гросу, Дмитро Блажко, Ірина Мохова.

Прем'єра серіалу «У полоні минулого» відбудеться на каналі «Україна».

Режисер-постановник: Олександр Мохов

Оператор-постановник: Шкір Андрій

Художник-постановник: Віталій Шаматієнко

Продюсери: Валентин Опалєв, Павло Карван, Вікторія Корогод, Ірина Черняк

Автор сценарію: Яна Романенко