Народна артистка України, талановита співачка, яка перебувала у відносинах зі знаменитим солістом і фронтменом групи "Rammsteine" Тіллем Ліндеманном, Світлана Лобода оприлюднила шикарні знімки зі зйомок свого останнього кліпу.

Відповідні фотографії Світлана Лобода розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Знаменита українська артистка постала перед публікою в своєму новому образі-коротке чорне плаття з маленьким розрізом на нозі і відкритим відвертим декольте, а на її руках можна побачити довгі жіночі рукавички, які відмінно поєднуються з сукнею.

Епатажна знаменитість танцює і співає перед камерами для шикарного кліпу. Крім цього, можна помітити безліч дівчат, які одягнені в білі сукні і теж танцюють.

"Хлопці, у мене питання до найуважніших . скільки маленьких дівчаток знімалося в нашому кліпі #moLOko ? З першим правильно відповівшим я проведу прямий ефір 👻чекаю ваші варіанти😍 🕊", - прокоментувала свій пост зірка.

Багатомільйонні фоловери артистки не могли упустити своєї можливості і тут же почали залишати коментарі під знімками своєї улюблениці.

"Єва не знімалася точно ((", "7 дівчат😍"," чотири)", "6 дівчаток", "7 дівчаток і зірка", - розходяться думки у юзерів соцмережі.

Коментарі на пост Світлани Лободи в Instagram
Коментарі на пост Світлани Лободи в Instagram

Нагадаємо, що епатажна співачка Світлана Лобода продемонструвала шанувальникам свій гарний вигляд.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна українська артистка Світлана Лобода показала своє дозвілля.

Також портал "Українці" писав, що народна артистка України Світлана Лобода привітала аудиторію з великим святом.