Знаменита українська співачка, підопічна талановитого продюсера Олексія Потапенка, член журі вокального проекту "Голос країни" Надя Дорофєєва похвалилася своїми досягненнями і оприлюднила кадр на своїй сторінці в соціальній мережі.

Відповідний знімок Надя Дорофєєва показала в своєму акаунті в Instagram в розділі Stories.

Всім відомо, що українська артистка була членом молодіжної групи "Время и Стекло", яка нещодавно "розкололася" на дві частини.

Талановита співачка показала всій країні, що може бути успішною сольною співачкою. Вона нещодавно випустила свій сольний сингл під назвою "Горить", який запаморочив голову української аудиторії і зайняв перше місце в рейтингу кращих пісень України.

Сторіз Наді Дорофєєвої
Сторіз Наді Дорофєєвої

На своїй публікації знаменита Надя постала перед аудиторією в незвичайному епатажному образі – костюм-комбінезон, який зроблений сіткою, що нагадує луску. Вона сидить на колінах для ефектного знімка, а в очі кидаються її босі ноги.

Крім цього, співачка підписала свою публікацію словами "Dorofeeva-Gorit", а також"NRJ Top 30".

Варто відзначити струнку фігуру артистки, вона ретельно стежить за своєю зовнішністю і активно займається спортом, щоб ефектно виглядати і відповідати статусу однієї з найсексуальніших і успішних дівчат на українській естраді.

Нагадаємо, що популярна українська артистка Надя Дорофєєва поділилася кадром зі зйомок останнього кліпу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита співачка Надя Дорофєєва показала аудиторії свій плоский живіт.

Також портал "Українці" писав, що фанати розкритикували публікацію Наді Дорофєєвої в соцмережі.